Жена аллигатора• 13 августа 2025
Паром з Італії до Сардинії?
Підкажіть, хочемо машиною поїхати до озеро Комо, потім проїхатися по Італії і паромом до Сардинії. З якого міста брати паром, якщо можете скиньте ссилку для бронювання парому. Що ще порекомендуєте, де зупинитися від о.Комо до парому до Сардинії?
Жена аллигатора
• 13 августа 2025
Ответ дляНезламна
Сардиния это и есть Италия
Це вам так важливо було написано, нічого що Сардинія це острів. І машиною по морю не проїдеш.
Жена аллигатора
• 13 августа 2025
Ответ дляlola007
Спробуйте на всіх зробити замовлення попередне ..превентиво..зараз трішки дорого і ще залежить від міста
Дякую
Жена аллигатора
• 13 августа 2025
Ответ дляВесела бджілка
Человек не грамотный в этом. Может и катера ходят (людей меньше).
Навіщо ви залишили свій коментар? Ви тему читали? Якщо не можете порекомендувати, проходьте мимо
Весела бджілка• 13 августа 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Не звернула уваги, що ви на авто.
Вибачте)
Жена аллигатора
• 16 августа 2025
Ответ длябювет_в_обед
Добавлю вашу тему в закладки, теж цікаво
Більше відповідей немає