ПочтальЁнша• 14 августа в 11:11
Підкажіть по броні у Гал трансі
Забронювали квитки в обидві сторони,але змінилися обставини і назад буде інший маршрут.
Не можу відмінити бронь на квитки назад,так як вони входять до єдиної броні.Якщо відміняти,то й відміняться квитки "Туди".
Що роблять в таких ситуаціях?
До молдован на вотс ап неможливо додзвонитися,на повідомлення теж не відповідають(
Що роблять в таких ситуаціях?
Мама Карло• 14 августа в 11:18
Я перебронировала на обратном пути.
Тоже брала билеты в оба конца. Изменила время выезда.
Если в Украине, то можете позвонить на украинский номер. Я звонила.
Также молдавская сторона отвечала в Вайбер
Еще , как вариант, по дороге туда попросить водителя помочь решить вопрос с отменой брони.
ПочтальЁнша
• 14 августа в 11:26
Ответ дляМама Карло
Я перебронировала на обратном пути.
Нашим додзвонилася,але вони кажуть,що це питання може вирішити лиш молдавська сторона(
Або сказали відміняти бронь,а квитки з´являться на сайті і нам їм швидко треба буде викупити.Але це ризик
ПочтальЁнша
• 14 августа в 11:27
Ответ дляМама Карло
Я перебронировала на обратном пути.
А що всю бронь не пртрібно оплачувати при відправці?
Можна оплатити тільки в один кінець?
Мальчун-задирун• 14 августа в 11:29
є квитки туди зараз на сайті чи в додатку? якщо є, оформіть, а інші відмініть.
Глаза_в_3_карата• 14 августа в 11:38
Ответ дляПочтальЁнша
Можна оплатити тільки в один кінець?
Напишите им в Фейсбуке
ПочтальЁнша
• 14 августа в 11:39
Ответ дляМальчун-задирун
Ні,вже немає(
ОноВамнадо• 14 августа в 12:44
Ответ дляПочтальЁнша
Напишіть на вайбер . Мені замінювали час без проблем . Але,тільки Молдова це робить