Саміт Росія — США в Анкориджі стартує 15 серпня приблизно о 22:30 за Києвом. Зустріч розпочнеться з бесіди Путіна і Трампа в форматі тет-а-тет за участю перекладачів, повідомили у Кремлі.
Центральною темою зустрічі Путіна і Трампа на Алясці стане українське врегулювання й двосторонні відносини.
Тим часом російський борт Іл-76 вже вилетів із Москви до Аляски.
Нічого хорошого для нас не буде.
Офіційний привид трампу вийти з переговорів. Розвести руками і сказати - я зробив що міг. Але ж Україна не хоче (перемир´я на території) тож ми знімаємо з себе відповідальність...
І залишимося ми офіційно самі, ну і Європа буде допомагати...
Nathalie27• 14 августа в 13:03
Ответ дляsvr_2008
Нічого хорошого для нас не буде.
Цих приводів вже було вже достатньо. Чому ще не вийшов?
Лисий хвост• 14 августа в 13:10
Ответ дляsvr_2008
Нічого хорошого для нас не буде.
А Трамп не вийде, як би йому не хотілося. В Америці слава Богу є конгрес, не то шо ота дума на рашкє
Лисий хвост• 14 августа в 13:16
Ответ дляЛеска
Шо він добу летіти буде?
Навіть дві
Воно перелякане, який костюм вдягти, щоб не всратися. Тай свій чумадан кухар і так далі, пока всіх перевірять, щоб він здох на тій Алясці
Лисий хвост• 14 августа в 13:23
Що хуйла комусь ще жаль, шо аж за голову хапаєшся? Йому і так ,і так кізда.
Донбас йому вилізе так, як оті терикони