Триндичіха Байрактар• 14 августа в 11:49

Кабмін дозволив залучати до суспільно корисних робіт пенсіонерів до 70 років

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

Відтепер розширено перелік категорій осіб, які можуть залучатися до виконання суспільно корисних робіт, шляхом включення до цього переліку інших незайнятих працездатних осіб, які не мають статусу зареєстрованого безробітного, зокрема осіб пенсійного віку до досягнення ними 70 років. Їх участь можлива лише за згодою та за умови відсутності медичних протипоказань.
автор Триндичіха Байрактар • 14 августа в 11:49
Нові правила діятимуть для роботодавців і замовників суспільно корисних робіт, що працюють у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Також уряд запровадив диференційовану оплату праці за виконання суспільно корисних робіт для осіб, які виконують роботи у прифронтових областях, шляхом встановлення підвищеного ліміту фінансування виплат основної та додаткової заробітної плати – до двох розмірів мінімальної заробітної плати.
Natalia505• 14 августа в 11:52
Нафіга нам пенсії? Всі на суспільно корисні роботи. Ура товаріщі.
Flower Girl23• 14 августа в 11:54
Радость-то какая! Пришла, откуда не ждали...
автор Триндичіха Байрактар • 14 августа в 12:04
Ответ дляNatalia505
Они не бесплатные, так что не надо.
darsi• 14 августа в 12:16
Ответ дляNatalia505
А причем здесь пенсии? К 70 годам уже все пенсионеры. Наоборот, появилась подработка у некоторых.
автор Триндичіха Байрактар • 14 августа в 12:17
Ответ дляdarsi
И не малая. 12 тыс грн.
Teonaa• 14 августа в 13:02
Ответ дляТриндичіха Байрактар
И не малая. 12 тыс грн.
Це і так вполнє прийнятна, не захмарна пенсія. І без вкалування. Вже не знають як ще людям на голову , вибачте, насрать.
Valentina shop2020• 14 августа в 13:53
Ответ дляТриндичіха Байрактар

Пусть привлекут 450 кабанов,сидяших в ВР
автор Триндичіха Байрактар • 14 августа в 14:44
Ответ дляValentina shop2020
Нельзя. иначе страна останется без законов.