Я така бойова• Изменено 14 августа в 16:09

ДоброГО дня, на протязі - ріже слух

я не філолог і точно не супер грамотна, але навіть мені врізається в слух оці дві фрази постійно, навіть від розумних людей, типу з зіркою в лобі
Чую це і одразу якось ніяково, ніколи не переправляю, але якесь враження це справляє. Бідні філологи, напевно їм всім боляче спілкуватися зі звичайними людьми)

Правильно тільки:
Добрий день, але Доброго ранку, Доброго вечора
Протягом
ReintTycha• 14 августа в 17:09
Ответ длязаварний look
Він гайнув закордон і більше дрібницями не займається.
От мудрий паразит
Най хоч раз• 14 августа в 17:10
Ответ дляТа прям багіня
Шляк би вас трафив
І от зрозумій, що ви бажаєте людині?🤔
Вуйки
Трафік - це рух.
Трафив - це побив
заварний look• 14 августа в 17:12
А мене дивує такий шизопуризм.
Доброго дня бажають, а не просратися дротом, чого ківряжитись?
заварний look• 14 августа в 17:13
Ответ дляТа прям багіня
Шляк би вас трафив
І от зрозумій, що ви бажаєте людині?🤔
Вуйки
Це побажання інсульту.
Леди Репях• 14 августа в 17:15
Я уже как-то писала тут своё любимое)
’Згідна’ вместо ’згодна’. На каждом шагу.
Леди Репях• 14 августа в 17:16
Ответ дляНай хоч раз
Доброго вечора. Я рахую,що ви не праві
Ооо, ’рахую’, еще одна прелесть😄💃
ЧупакабраЗеБест• 14 августа в 17:25
Ответ дляЯ така бойова
перший раз чую)
я згІдна!
Неначасі• 14 августа в 17:28
Ответ дляoboeva
Хуже чем вообщем еще ничего не придумали.
А как же координально
Неначасі• 14 августа в 17:31
Ответ дляНамакушка
В ту же степь - Г вместо Х. ’Гьюстон, у нас проблема’ (с)
Повбивала б...
Після Ґеґрід і Гогвортс мене вже нічого не налякає…
Аристократка-тунеядка• 14 августа в 17:51
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я згІдна!
Згодна
вре_Динка• 14 августа в 17:52
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А зразу не можна побажати ?
є вітання, є прощання
бажаю доброго дня, як бажати мирного неба. ви вітаєтесь з кимось словами Мирного неба?
або Надобраніч)
ми не на Гавайях щоб вітатися і прощатися одним словом Аллоха
Дую на вітер• 14 августа в 17:55
Ответ дляНічна ненажера
Нас учили, что доброго ранку, але добрий день, добрий вечір.
А в чому різниця? Чому ’доброго ранку’ ок, а ’доброго дня’ ні?
Нічна ненажера• 14 августа в 17:58
Ответ дляДую на вітер
Исторически так сложилось. Ещё есть форма ’добридень’, ’добривечір’, а ранок - нет.
КондуктЕр тролейбуса• 14 августа в 17:58
Ответ дляТа прям багіня
Во Львове и на велосипед говорят «ровер»
Но это не значит, что это по украински правильно)
І трускавка, п´єц, лахи, мешти, афіни, пляцок...
КондуктЕр тролейбуса• 14 августа в 18:01
Ответ дляНевгамовна
На протязі, так ріже, а от доброго дня вважаю цілком нормально. Мається на увазі бажаю вам доброго дня, просто перші два слова опускаються.
Не розумію)
Коли кажу Добрий день, то я вітаюся.
А не висловлюю побажання.
Та прям багіня• 14 августа в 18:02
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Вуйко, цурка, зупа, кавалек
Освічую темряву• 14 августа в 18:02
Ответ дляMs. Скромность
Ага, понапридумали дебільних правил, а потім повтікали у Іспанії...
Привіт нашому Авраменку....
Правильно говорити як зручно. І доброго дня краще ніж нічого.
Попийте заспокійливе.
А хто в Іспанії? Оцей філолог Авраменко з 1+1? Я лише про Потапа чула
всегдаДаДа• 14 августа в 18:15
а мне новорагульне єтер ріже, світлина , крайній или как там по новорагульному замість останній
Сонячний зайчик• 14 августа в 18:17
Ответ дляНеначасі
Колись на початку 2000, студенткою, працювала на пів ставки в бібліотеці.. моє улюблене місце )) тихо, книжок багато.. і от трапилися мені книжки Толкієна.. про Гобіта.. і мешкало, там в сирій печері чудовисько.. на прізвисько Гам-Гам… от це я запамʼятала на дооооовго Мені було дуже шкода Голлума, якого так обізвали )
Научительница• 14 августа в 18:24
Ответ дляЛеди Репях
Я уже как-то писала тут своё любимое)
Это еще цветочки

Я постоянно говорила розбещена вместо розгублена

И ведь знала же значение. Но чего такой завтык - кто его знает.
Смешно)
Сяду на шию, дорого!• 14 августа в 18:24
Ответ длявре_Динка
А мене ще корки замість затор дратують)
Это так тупо звучит. Потому что пытаются дословно перевести слово ’пробка’. Но пробка - это не только затор на дороге, а ещё и корковая пробка для бутылки, которая делается из коры пробкового дуба. Поэтому не придумали ничего умнее, как назвать затор ’коркою’
Фенте Фря• 14 августа в 18:31
Ответ длявре_Динка
Затори на дорогах називають корками. Так як російською пробки
Офигеть.
вре_Динка• 14 августа в 18:33
Ответ дляСяду на шию, дорого!
польською коркі, але ж, блін, ми не в польщі)
Наездница• 14 августа в 18:49
Оце тупизна
Ок ще на протязі
Але оте доброго ранку, але доброго дня, яке ввів Авраменко якогось фіга...
Принципово пишу добрий ранок 😝
Джинци на Флісі• 14 августа в 18:52
Ответ дляПростоваля
Правильно тільки:
Добрий день, але Доброго ранку, ДобрИЙ вечІР
А меня вот коробит от таких умников, которые суют скрины непроверенной ереси от ИИ в каждой теме. Нате вам в копилку, может, хоть как-нибудь дойдет до вас, что он зачастую пургу несет и вы перестанете чушь совать везде
ПлюшкамиБалуюсь• 14 августа в 19:07
Ответ дляReintTycha
Прошу вибачення, а не ’ вибачаюсь’. Згадала школу))
ще можна ’перепрошую’
Простоваля• 14 августа в 19:09
Ответ дляДжинци на Флісі
Мадам, заспокойтесь. До чого тут ШІ. Десятки людей в цій темі написали, що правильним є ’Добрий вечір’, і сама Автор це визнала. Вспокойтеся і почухайте, де вас там коробить, може попустить.
Сапай вазони• 14 августа в 19:36
Ответ дляХарчовий тріль
Доповню :
Подякував)
Це взагалі дивно. Звідки воно пішло?)))
Джинци на Флісі• 14 августа в 19:37
Ответ дляПростоваля
С чего вдруг вы меня мадам назвали? Музыкой навеяло? Или ИИ вам подсказал 😄? И неужели он думает, что если что-то коробит, то где-то чешется? Проблема в том, что оці десятки недолугих людей зі скринамі типу евіденс, такі самі, як і ШІ. Оттуда вот эта вся и безграмотность. 🤮
Сапай вазони• 14 августа в 19:37
Ответ длявре_Динка
А мене ще корки замість затор дратують)
вперше чую).
а де це так говорять?