Дон Пэдро• 14 августа 2025

Сімейний лікар не дає направлення в Смартлаб

Раніше весь час давала направлення на безкоштовні аналізи в Смартлаб цей раз сказала що не може дати так як в неї будуть проблеми що ці аналізи повина буде оплатити лікарня а не нсзу що може дати направлення тільки на аналізи лікарні.
Меряю от 0• 14 августа 2025
Ок
Україна понад усе!• 14 августа 2025
вот сайт, вот вся информация о том, какие анализы можно сдавать бесплатно. Просто нужно пользоваться гуглом (как вариант)
https://smartlab.ua/ru/nszu
Злива інформації• 14 августа 2025
Вы ж, естественно, жалобу в минздрав отправили? Или как обычно, сразу сюда?
ПрипоРошенная• 14 августа 2025
Зробіть аналізи в лікарні
Почекуха• 14 августа 2025
Значит может дать такое направление врач узкой специализации.
Семейных недавно в этом ограничили
Пусин Кукин• 14 августа 2025
Что-то она не то Вам говорит: на каком основании гос/больница будет оплачивать анализы частной лаборатории?
АфродитаПетровна• 14 августа 2025
Ответ дляПусин Кукин
Направление на специфические анал зы,не оак о общий анализ мочи, дают узкие специалисты
Кривая спроса• 14 августа 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Дивіться, як мені пояснювала педіатр.
Є певний перелік аналізів і інших послуг, які безкоштовно (вірніше, по НСЗУ) надає безпосередньо цей медзаклад (в моєму випадку поліклініка). І лікар не може дати електронне направлення на такі аналізи і послуги, ми маємо прийти в лабораторію поліклініки і здати саме тут.

Упс, промахнулась гілкою. Це автору
автор Дон Пэдро • 15 августа 2025
Ответ дляКривая спроса
Дивіться, як мені пояснювала педіатр.

Упс, промахнулась гілкою. Це автору
Я не промахнулся аналіз які здає чоловік є в безкоштовному переліку , раніше лікар давав направлення на смартлаб зараз ні тільки в лікарні щоб здавав
автор Дон Пэдро • 15 августа 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
https://smartlab.ua/ru/nszu
Для чого мені цей перелік я знаю які аналізи можна, проблема в тому що на них і не дають а щоб в лікарні здавали.
Кривая спроса• 15 августа 2025
Ответ дляДон Пэдро
Це я ’промахнулась’, відповіла випадково не на ваш коментар, а іншій людині

Але що я не так сказала?
Ці аналізи, які хочете здати, є в переліку, які можна здати безкоштовно по НСЗУ.
Але ваш медзаклад (лікарня) має свою лабораторію і робить ці аналізи теж безкоштовно (для вас), а отримують від моз за них грошову компенсацію.
Звичайно, медзаклад не зацікавлений в тому, щоб віддавати своїх клієнтів іншим лабораторіям, лікарям не дозволяють давати направлення на аналізи, які можна зробити на місці.
По факту - система (хелсі чи чим там лікар у вас користується) без проблем дає виписати направлення, але головний лікар потім сімейного ’вздрючить’. Таке внутрішнє розпорядження в лікарні.
автор Дон Пэдро • 15 августа 2025
Ответ дляКривая спроса

Але що я не так сказала?
Так і є але щоб зробити безкоштовний аналіз в лікарні треба купити пробірки і запис по черзі на тиждень, ну скажіть не абсурд це? Коли можна в смарт лаб здати без пробоем пробірки і запис по черзі. І не довіряють я аналізам лікарні. Приходиться ходити на прийом до платного лікаря який дає направлення на смартлаб