Тушьмушьнюшь• 15 августа 2025
Сегодня закончится война??!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Что думаете??? ❤️❤️❤️❤️❤️
Aksinia 111• 15 августа 2025
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Ща маньячины свошные как повозвращаются, не до Украины будет.
’🔞У Волгоградській області місцевий ревнивець розстріляв з карабіна суддю, потім відрізав його статевий орган, засунув цей орган йому в рот і втикнув перо в око.
Садиста шукають.
Upd: ревнивцем, за даними російських ЗМІ, був ветеран Ес-Ве-О. Гойда!
Есть видео, там конешно... люди мимо проходят, рядом ментовские авто )))
Садиста шукають.
Perfect look• 15 августа 2025
Ответ дляDark_Yasna
новая начнется
Пусть начинается, только бы от нас отстали. Мы выразим очень сильную озабоченность, честно !
ПадаюВреверансах• 15 августа 2025
А шо це вже трамп з тараканом братається? Буде радий зустрічі і тд.
Нічо шо він нелегітимний президент навіть....
Таке шось несеться
Ответ дляПадаюВреверансах
Таке шось несеться
Як колись казали розумні люди - «фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами». Ось це майбутнє і маємо зараз ...
Ответ дляМанула
Сьогодні прогнозують багато шахедів, по Дніпру годину тому прилетіло 2 балістики. Зате у трумпа енд ко все чудово, розважається розмовами з вбивцями
Ну ради звільнення людей я би теж розпливалась у компліментах
Чого не скажеш больному на голову ради такого
Ответ дляAksinia 111
Садиста шукають.
Типу в нас подібних новин нема із повернувшимися з війни
Маска-0b9f• 15 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Таке шось несеться
Зрада.Вона вже давно несеться, але марафон надійно оберігає українське населення від неї.
Ответ дляАвокада
хотелось бы но нет.
пукин не уступит, наш криворожский гопник тоже.
надо искать компромисс.
А чого ми повинні уступати території які кацапам взяти - ще роки три мінімум і мільйони їхніх жертв при тій же динаміці
Я не за війну, а за те щоб росія теж прийшла до реальності і перестала блефувати
Karamelka-Ольга• 15 августа 2025
Ответ дляDumky
Не вірю, що пустять багато шахедів. Але обстріли були ці дні, просто не масово
Так їх вже пустили
Графиня Шезвездицкая• 15 августа 2025
Ответ дляlilul990
Шо ті території нам в сумі дають? Ну та й шо шо їх немає. У росії взагалі нема загиблих? Ні одного?
На лбз у росії всьо харашо? То то вони ходять в наступ на мотоциклах. Бо всьо дуже хорошо
Вони не можуть прорвати фронт даже на тактичну глибину. Недавно під покровськом був двіж. Виявилось шо зайшли якісь диверсійні групи попугать наших і влаштувать шоу - типу ми прорвали оборону. Їхні кишки бистро обрізали а бригади розмотали
Бо у них немає бронетехніки а на конях проривать лбз можна було тіки при Петру першому
Удалено администрацией...
Графиня Шезвездицкая• 15 августа 2025
Ответ дляМанула
Это было понято....