ничевока• 16 августа в 10:28

Чи кликати невістку на День народження?

Мова про жінку брата мого чоловіка.

Ми з нею в нормальних відносинах, конфліктів не було ніколи.Але і не подруги.Хоч і сусідки, але на каву одна до одної не бігаємо, ініціативу ніхто не проявляє.Бачимось раз на пів року, на якесь свято, бо вони живуть зі свекрухою, тому я з певних причин не горю бажання кожен день туди бігати.
А в загальному вона хороша дівчина, просто якось не склалось в нас бути подругами, немає спільних інтересів і тем.

В мене скоро День народження.Хочу відсвяткувати десь в закладі суто з подругами, 10 людей.Це ті з якими довго дружимо, часто бачимось, постійно спілкуємось.

Порадьте, як правильно поступити з невісткою.Не хочу її образити.Але і кликати для «годиться» не дуже хочеться.

Якби всіх запрошувала парами, то однозначно запрошувала б брата мого чоловіка з дружиною.
А так навіть і не знаю
кураГАЛЯ• 16 августа в 10:28
нет и все
чего вы вообще о ней задумались
Істеріомама• 16 августа в 10:28
Невістка- в горлі кістка
Мошей ницца• 16 августа в 10:29
Якщо тільки подруги, то чого звати, як вона нею не являється?
автор ничевока • 16 августа в 10:30
Ответ длякураГАЛЯ
нет и все
чего вы вообще о ней задумались
Бо в мого чоловіка з братом гарні відносини.Я не хочу нікого образити.

Якби мова йшла про когось іншого, то звичайно, мене б це не хвилювало)
автор ничевока • 16 августа в 10:30
Ответ дляІстеріомама
Невістка- в горлі кістка
Ні-ні, в цій родині в горлі кістка це я))Тому і переживаю, що якщо не запрошу то буду взагалі ворогом народу😂
Балаболка• 16 августа в 10:30
Ответ дляничевока

Ви серйозно? Звідки оце в вас? Наступлю собі на горло, але щоб нікого не образити.
Бритоножка• 16 августа в 10:31
Я бы позвала. Как раз будет возможность ближе с ней познакомиться и пообщаться в непринуждённой обстановке.
Дівчина Гілмор• 16 августа в 10:31
Вона образиться
автор ничевока • 16 августа в 10:31
Ответ дляБалаболка
Я ще поки не наступаю)Як раз вирішую чи варто)))
Балаболка• 16 августа в 10:32
Ответ дляничевока
Я б навіть не вирішувала. Завжди обираю себе
автор ничевока • 16 августа в 10:32
Ответ дляБритоножка
Так мені це не потрібно)Я переживаю тільки аби це нормально виглядало і не образило її
Неваляшкина• 16 августа в 10:32
В такому форматі не запрошувала б. Вы ж з подругами як я зрозуміла
Замріяна• 16 августа в 10:33
Я не зову родственников мужа на свой день рождения. Праздную со своими или только с мужем и детьми. Не понимаю почему кто-то должен обижаться.
Христя в тiстi• 16 августа в 10:34
а причем тут муж и его брат? вы же только девочками
Трусиковед• 16 августа в 10:35
Ответ дляничевока
Золовка - змеиная головка
ЛюбимаЯНЬ• 16 августа в 10:39
Якщо не запрошуєте брата, то і його жінку необов´язково.
Та никада в жизни• 16 августа в 10:40
’’Хочу відсвяткувати десь в закладі суто з подругами’’

Вообще не понимаю, каким боком тут невестка и шо тут можно думать.
Запароленое одеяло• 16 августа в 10:40
Ответ дляничевока

Брата и свекровь зовете? Если только подруги, то позвать невестку будет вызывающе перед родственниками. Или всех, или никого.
Чорнобаївка• 16 августа в 10:46
А она знакома с вашими подругами?
Часто вы с ней общаетесь отдельно от родственников?
Силиконочка• 16 августа в 10:47
Нет, не стоит. Если вы не делаете семейные посиделки, а будут только подруги, то не нужно
Силиконочка• 16 августа в 10:48
Ответ дляничевока

Так вы и брата мужа не приглашаете
Без Баяна• 16 августа в 10:48
А если рассмотреть вароиант такорй : с подругами отмечаете , как и планировали . А на следующий день приглашайте домой сугубо родственников на пару часиков , чисто тортик и винцо . Так все будут довольны . Потерпите уже немного , но нервы сохранятся и отношения , что тоже важно в жизни. Предупредите заранее родственников когда и во сколько приходить . Так и говорите , что праздник не планируетете большой , только сладкий стол.
А поговорить?• 16 августа в 10:49
тююю
конечно
автор ничевока • 16 августа в 10:49
Ответ дляБез Баяна
Мені щойно прийшла в голову така ідея, і тут бачу Ваше повідомлення))Так і зроблю!Це буде ідеальний варіант
Силиконочка• 16 августа в 10:49
Ответ дляБалаболка
Автор же написала, что невестка - девушка хорошая, просто они особо не общаются. И если и пригласит это не будет «наступлю на горло». Почему здесь многие постоянно все перекручивают?🤦🏻‍♀️
НуКаНаКа• 16 августа в 10:49
Ответ дляничевока
А що не норм? Ви з подружками, вона не подружка. Цілком норм.
Не норм запросити брата без дружини. Це не норм. А в такому форматі цілком.
Шотуткоїться?• 16 августа в 10:50
Я, коли святкую з подругами, сестер чоловіка не кличу, навіть питання не стоїть. Вони не знайомі, то ж навіщо. Але ми все одно на всі свята збираємось ще і родиною, то ж ніхто не ображається.
Форс мажор• 16 августа в 10:51
Ответ дляничевока
Вони ж кагалом живуть, все одно невістка розповість про образу, що не запросили .А як буде на святі то все свекрусі- скільки ви випили, що обговорювали, які у вас подруги оторви тощо.
Силиконочка• 16 августа в 10:51
Ответ дляничевока
Ее это не обидит. У моего мужа двоюродный брат, с которым у них хорошие отношения. У двоюродного брата была жена. Мы отлично общались, когда встречались парами, но на ДР никогда ее не звала (как и она меня) т.к. мы не подруги
Бараболька• 16 августа в 10:52
если Вы не против попробовать приобрести еще одну подругу - приглашайте