Мир Мир Мир!• 17 августа 2025

Вгадайте ціну цієї халупи

Perla9• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Це така розвага, шоб оцінити адекватність на ціну на нерухомість
Дивна розвага
Квітка папороті• 17 августа 2025
Авторе!
Вже знайшли покупців на свою *халупу*?
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Кропивницький
Місто? Ціна за землю
10тис/ сотка
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Кому треба той участок, це приватний сектор на краю світу
На краю світу це де?
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Кіровоградська область - не прекрасне місце.
Донеччина значно краще?
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляПік Антна
Я не вижу тут халупу, вижу милый, уютный домик. А что касается цены, то зависит от многих факторов. Обычно такие гневные посты про халупу пишут люди, которые хотят купить эту ’халупу’, но денег не хватает
100%
Мальчун-задирун• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Ні, віддали би стільки за таке?
В мене подібна халупа. І центрі міста. Але всередині є газ, зроблений ремонт і є санвузол. Все як в квартирі. Сусід пропонував мені 10 тис і з таким виглядом, що я ще вдячна маю бути. А це моє єдине житло і за 10 тис я собі на заміну трикімнатну квартиру ну ніяк не куплю.
І тоді я йому запропонувала купити мені за 10 тис квартиру в житловому стані рівнозначну за площею в цьому районі. І як купе мені квартиру, то зробимо обмін.
Так що ціна може дуже різнитись і залежати від різних обставин.
Україна наше все• 17 августа 2025
Ответ дляЄдина Країна
Дивлячись в якому селі
Тема была про кировоградскую область
Просто Фіфа• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Броварской район ,подруга продала у соседа такую за 6-7 т недавно.
ГЛЮкоза• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Так а ответ будет?
Вообще, автор, на будущее вам информация. Недвига продаётся по той цене, за которую ее покупают. Есть конечно, общие критерии, но +/- можно играть. Опять таки, продавать и за миллион можно, но кто ее купит
Пожарник• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Очень скоро вы измените свое мнение)
Небоброїдка• 17 августа 2025
Ответ дляМадам Подлинник
12 тис $
15 скорее, видела подобное в киевобласти
Небоброїдка• 17 августа 2025
Ответ дляПожарник
Очень скоро вы измените свое мнение)
Ляля тополя.
Либо говорите в чем дело, либо молчите.
Это напоминает панты по поводу -я знаю, а вы нет...
Зачем писать тога? ЧСВ покормить?
Бува і таке• 17 августа 2025
Якщо це в місті, ціна може бути висока. Кидається в очі мала ділянка, а це може означати що поруч будуватися не вийде. А перебудовувати старе незручне житло може буде дорожче ніж нове звести. Тож, якщо там 4-5 соток і такий дім, то це не дуже добре, додасться це витрат 100-200 тисяч гривень, щоб розібрати і вивезти старий дім, звільнивши місце під буд.майданчик. Сумнівна інвестиція навіть якщо по ціні землі купувати.
автор Мир Мир Мир! • 17 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Можете поставити ціну рівну житлу в центрі Лондона, бо вам хочеться там жити
автор Мир Мир Мир! • 17 августа 2025
Ответ дляБува і таке
Нашо воно кому треба
Мальчун-задирун• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
При чому хочеться чи не хочеться. Я написала свій приклад. В мене єдине житло, то ж зрозуміло що я його не віддам за копійки, бо мені десь жити треба. Був би цей будинок спадщиною, де бабуся жила і стояв порожній, то його б продавали зовсім за іншу ціну. А як би цей будинок стояв не в центрі міста, в в селі забитому то ціна була б третя.
КинДза• 17 августа 2025
500уе
Мама Чели• 17 августа 2025
В кропивницком самом? В сёлах рядом такие 5-6
Пожарник• 17 августа 2025
Ответ дляНебоброїдка
Ляля тополя.
Либо говорите в чем дело, либо молчите.
Зачем писать тога? ЧСВ покормить?
Тут в 21 году подобное писали. Толку разжевывать очевидное?
Не знаю что такое чсв
автор Мир Мир Мир! • 17 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Ну все одно на нього є реальна ціна, а не фантазійна
автор Мир Мир Мир! • 17 августа 2025
Ответ дляМама Чели
Так
Мама Чели• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Так
В городе дорого ,за счёт расположения и потому что работа есть.
автор Мир Мир Мир! • 17 августа 2025
Ответ дляМама Чели
Безробіття страшне і зарплата копійки
sur_sur• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Тоді що вас обурює? Якщо ціна зависока, будинок ніхто не купить.
Мама Чели• 17 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Безробіття страшне і зарплата копійки
Тогда действительно это слишком дорого