Мир Мир Мир!• 17 августа в 08:24
Вгадайте ціну цієї халупи
бифидобактерияЖоржик• 17 августа в 08:52
Ответ дляМир Мир Мир!
Кому треба той участок, це приватний сектор на краю світу
Видимо вам и надо, от этого возмущение. ’Зелен виноград’😉
Я_и_моя_собака• 17 августа в 08:52
Ответ дляМир Мир Мир!
Так ви б одразу додали локацію. А то як на кавовій гущі гадаємо.
Ну що ви, мамо!• 17 августа в 08:55
Ответ дляЛепешечка
Не все так однозначно! Изгибы крыши нам говорят о позднем барокко, а окна - ренессанс в дни его расцвета! Частично открытая кирпичная кладка - нотка модерна для пущего букета архитектурного стиля! Это сокровище не может стоить не очень дорого! Обратите также внимание как подобраны цвета! Даже небо меркнет на фоне бирюзовой зелени дверей и окна!
Кирпичная кладка в виде трубы говорит нам ,что это шале с камином
Женщинас• 17 августа в 08:55
Ми схоже за 40т купили в тому році .
Земля в хорошому місці була . В прекрасному ! Хату залишили як сарай в зараз будуємось .
БоВжеВільна• 17 августа в 08:57
Ответ дляЖенщинас
Ми схоже за 40т купили в тому році .
Кіровоградська область - не прекрасне місце.
Я такая наивная• 17 августа в 09:09
Ответ дляМир Мир Мир!
То Ви спочатку озвучте всі умови.
Чудо в декрете• 17 августа в 09:12
Халупа - не халупа, але окремий будинок, в якому можна жити + земля.
Ответ дляЛепешечка
Спасибо, но можно нам, пожалуйста, другого риэлтора?!
Пік Антна• 17 августа в 09:24
Я не вижу тут халупу, вижу милый, уютный домик. А что касается цены, то зависит от многих факторов. Обычно такие гневные посты про халупу пишут люди, которые хотят купить эту ’халупу’, но денег не хватает
Йосип_молодий• 17 августа в 09:26
Ответ дляПік Антна
Це точно ви написали.
Йосип_молодий• 17 августа в 09:27
Ответ дляЧудо в декрете
Ще й з газом.
Мурзилка• 17 августа в 09:32
Все залежить від розташування. Якщо цей будинок десь на окраїні Сумської області під кордоном, то максимум 1 тисяча $.
Якщо ж знаходиться десь в Закарпатській області в курортній частині, то і 20 тисяч $ може коштувати.
Роза в вазі• 17 августа в 09:39
Червона ікорка• 17 августа в 09:39
Ответ дляБоВжеВільна
Хату в стані сараю там можна купити за 30 тис грн . Підписана на ТГ канал з дешевими хатами
Valentina shop2020• 17 августа в 09:39
Ответ дляЛепешечка
Пишите рассказы,больше пользы будет,а писать издёвки не очень красиво .
Покажите что имеете вы
ЖующаЯКонфету• 17 августа в 09:42
Ответ дляЗалізна тьотя
Як вгадати?
Якщо це Буковель то ціна одна якщо Лозова Харківської області,то звісно інша ціна
Буковель це не населений пункт, це гірськолижний курорт
Найщасливіша• 17 августа в 09:52
Ответ дляЧудо в декрете
А де ви там землю бачите? Вже з фото зрозуміло, що ділянки там невеличкі, сусідні будинки ну дуже поруч...
Викликаю на дебати• 17 августа в 09:58
Ответ дляЗалізна тьотя
Як вгадати?
Буковель це не село і не місто) ви не в курсі?
Бодіпозітівна• 17 августа в 10:10
Ответ дляРоза в вазі
Це така розвага нова?-побачити на олх і тягти фото на інші форуми?
А з яких пір Балашівка стала частиною київського Подолу?😂
Міс Всесвіт• 17 августа в 10:20
В Бориспільському районі під Києвом така хата коштує близько 30 тис.у.о.
Аноним_• 17 августа в 10:20
Ответ дляМурзилка
Пффф, якби то він вартував у Закарпатті 20 тис баксів ще й біля курорту - я би вже летіла туди з грошима))) таке по 20 продають просто біля великих міст. Наприклад в селах біля Дніпра ось це реально буде коштувати двадцятку....
Працівниця року• 17 августа в 10:26
Автор,ви якась дивна.продається не хата, а ділянка.
В місті ,де жила моя баба, теж один купив за 7 тис. Там не було нічого, хатинка - розвалюха і кущі. Почав будуватись і почалась війна. Виїхав, все заросло.
Акукарача• 17 августа в 10:26
Ответ дляРоза в вазі
прекрасная работа) таки за это расположение дороговато, как на меня. я за такие деньги через год в Черкассах планирую продавать. квадратура та же, свой двор, удобства в доме, есть заезд. не окраина. А тут какая- то станция