Зубожиння• 17 августа в 14:11
Жарена гречка
Є тут теж такі хто любить гречку жарену? Тобто спочатку вона варена, а потім на пательню і туди можна яйце і просто виходить така трохи піджарена гречка з яйцем. Мені 40 і раніше якось не їла таке, а зараз так сподобалось.
Зубожиння
• 17 августа в 14:16
Ответ дляБаба на горошині
Я не люблю і не їм гречку
Я дуже здивувалась, коли дізналась, що в Європі не їдять гречку. Але ж не через те, що не подобається, а просто її там немає.
Баба на горошині• 17 августа в 14:19
Ответ дляЗубожиння
Так, знаю про це. Розповідали
Благоуханочка• 17 августа в 14:27
Ответ дляЗубожиння
Ну не їдять, то не їдять, що дивного. В Африці хробаків Їдять, уявляю як африканці дивуються, що ми таке не вважаємо їжею.
Кумедна• 17 августа в 14:27
Автор, якщо любите смажену курячу печінку, можете спробувати підсмажити печінку і потім туди ж додати гречку. Виходить дуже смачно навіть для не любителя печінки)
Благоуханочка• 17 августа в 14:28
Ответ дляКумедна
Ще є варіант, з дрібною вермішелю.
Нічого вдягти• 17 августа в 14:35
Ответ дляЗубожиння
Та ну, їхали через Краків, то на фурд-корті в краківській галереї гречка була
Кумедна• 17 августа в 15:37
Ответ дляБлагоуханочка
Ще є варіант, з дрібною вермішелю.
Печінка? Не куштувала. Гречку з печінкою вперше їла в гостях, дуже сподобалось. Взагалі печінку не люблю)