Щебетушка• 17 августа 2025
Скандинавський детектив
Тут є шанувальники скандинавського нуара?
Намагаюсь згадати назву книжки, в сюжеті, дівчини викрали я кілька років тримали в замкнутій камері, поступово підвищуючи тиск.
Зараз на Нетфліксі є британський серіал зі схожим сюжетом, хочу згадати, у кого вони сюжет скопіювали.
НашлаПерепискуМужа• 17 августа 2025
The Keeper of Lost Causes (данська назва Kvinden i buret), перша книга з серії ’Відділ Q’ данського письменника Юссі Адлер-Ольсена .
Щебетушка
• 17 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Женщина в клетке. Юсси Адлер-Ольсен
Дякую
Я вже мозок зламала, згадуючи
Щебетушка
• 17 августа 2025
Ответ дляДодаю напруги
а з якою метою вони то робили?
Не буду спойлерити
Раджу книгу , вона чудова
НеГолосую• 17 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Может кто посоветует еще книги подобного жанра.
Кроме Несбе))
Ларс Кеплер серия о Песочном человеке, Жан-Кристоф Гранже (нравятся все книги), Донато Карризи серия Мила Васкес, Франк Тилье, Юхан Теорин
Кружите меня,кружите• 17 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
Всі читала- супер