Невловимий Джо• 17 августа в 16:41

Які святі місця в України ви знаєте?

Мені ось наприклад дуже цікаво поїхати до джерела святої Анни. Ще не була, але з радістю колись поїду
Уравнобешенная• 17 августа в 16:42
Межигір´я
Играю у края• 17 августа в 16:42
Была, не помогло
автор Невловимий Джо • 17 августа в 16:43
Ответ дляИграю у края
Была, не помогло
Ви дітей хотіли?
З понеділка на дієті• 17 августа в 16:43
Лавра
Играю у края• 17 августа в 16:43
Ответ дляНевловимий Джо
Ви дітей хотіли?
Ага
Играю у края• 17 августа в 16:44
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Лавра
А Лавра, кстати, помогла
автор Невловимий Джо • 17 августа в 16:44
Ответ дляИграю у края
А Лавра, кстати, помогла
А може це все разом і ваша віра?
Пустощі-веселощі• 17 августа в 16:45
Так вроде ж Иисус а наших краях не бывал. Откуда взяться святым местам? Кумира себе сотворяете? Айайайай.
Силиконочка• 17 августа в 16:46
Ответ дляПустощі-веселощі
Бог створив весь світ, не Ісус, Ісус це лише син божий
Играю у края• 17 августа в 16:46
Ответ дляНевловимий Джо
А може це все разом і ваша віра?
Шо разом? Одно не помогает, а второе помогает? Не разом, с промежутком лет в 10
Потужна махіна• 17 августа в 16:46
Озеро Анни. Була там двічі. Ще хочу. Неймовірна благодать. Досі пишу матінці Рахіль, коли важко. В Почаєві так і побоялися печери. Мама була.
Играю у края• 17 августа в 16:47
Ответ дляПустощі-веселощі
У Стены плача тоже была не раз, без толку
автор Невловимий Джо • 17 августа в 16:47
Ответ дляПотужна махіна
Цікаво 🤔
Це ви там з нею познайомилися?
Балаболка• 17 августа в 16:51
Була в почаївській лаврі ще 20 років назад з єдиним проханням, стало тільки гірше.
Пробувала їздити чоловікова сестра з хворою дитиною, нуль змін.
Моя сестра їздила, щоб врятувати сім´ю - ітог - розведені
Силиконочка• 17 августа в 16:55
Вам можете не підійти. Ми їздили на екскурсію , не в святе місце, а в родинний маєток , але такий, що дуже відповідав умовам під місце сили: розкішна природа стародавнього парку, палац заможні родини, нащадки в Європі.
Кожен згадував бажання коло родової усипальні.
Збулося моє бажання протягом місяця, потім значно пізніше інших учасники подорожі підтвердили.
Протягом дуже короткого часу моя подружка відчула, що вагітна (10 років чекала), зараз бавить дочку.
Потужна махіна• 17 августа в 16:55
Ответ дляИграю у края
Была, не помогло
Кажуть, потрібно вірити. Мама моя прожила ще майже 20 років. Рак. Гнила страшно. Після озера стало краще. Ще навіть священник здивувався))
Моїй доньці був рік. Наче жовтень місяць. Холодній ранок. І мама там її скупала. Не засомплила навіть.
Мабуть, кожен знаходить своє місце
автор Невловимий Джо • 17 августа в 16:57
Ответ дляПотужна махіна
Мабуть, кожен знаходить своє місце
Я так само вірю, що кожен знаходить своє місце, а ще потрібно вірити
Уравнобешенная• 17 августа в 16:57
Ответ дляПотужна махіна
Ото хіба що там гарно і спокійно. Більше ні на що не впливає.
автор Невловимий Джо • 17 августа в 16:58
Ответ дляСиликоночка
Цікаво, а яка це хоч область
Играю у края• 17 августа в 16:58
Ответ дляПотужна махіна
Мабуть, кожен знаходить своє місце
Я в октябре была, дубарь, но солнце, нырнула, не заболела. Верила, конечно, как и в Лавре и в Иерусалиме. Но - ніт, не помогло
Силиконочка• 17 августа в 16:58
Ответ дляПотужна махіна
Мабуть, кожен знаходить своє місце
Ну, я в купелях часто купаюся, можу сказати що від 1хвилинного облювання холодною водою організм не простудиться, навіть від більшого часу перебування у джерелі воді . Включається захист організму на рівні гормонів
Силиконочка• 17 августа в 16:59
Ответ дляНевловимий Джо
Цікаво, а яка це хоч область
Полтавщина
Потужна махіна• 17 августа в 17:00
Ответ дляИграю у края
Є в одеській області, де лілії квітнуть. Кажуть, неймовірна сила
Я помолюс за Вас. Раптом мене Бог почує.
Играю у края• 17 августа в 17:01
Ответ дляПотужна махіна
Спасибо, я уже не хочу, у мужа сын- студент, с головой гемора хватает. Да и возраст не тот.
Силиконочка• 17 августа в 17:02
Ответ дляПотужна махіна
Кулевче. Краще в комплексі. Зазвичай паломництькі поїздки охоплюють не одне місце.
автор Невловимий Джо • 17 августа в 17:02
Ответ дляПотужна махіна
А ви з Одещини? Так кажуть , багато таких місць існує
Потужна махіна• 17 августа в 17:03
Ответ дляИграю у края
Тю. Мене мама народила в 40. А он сусідці 43. Теж тиждень тому народила первіска
Потужна махіна• 17 августа в 17:04
Ответ дляНевловимий Джо
Ні. Якби я була звідти- то вже б побувала))
Играю у края• 17 августа в 17:04
Ответ дляПотужна махіна
Мне 50
Потужна махіна• 17 августа в 17:04
Ответ дляИграю у края
Мне 50
Норм))