Розвідка Маші• 17 августа в 17:34
В кого фікуси є?
Вони дуже капризні в догляді? Хочу придбати кілька, з великими листками.
Байрактарна• 17 августа в 17:39
Росте багато років збоку на вікні, не під прямими променями сонця
Розвідка Маші
• 17 августа в 17:42
Ответ дляБайрактарна
Дякую. Дуже подобається робуста і всі з великими листками але колись бенжамін вмер смертю хоробрих
Триндю-бриндю• 17 августа в 17:52
у меня лирата, оч люблю ее, растет как не в себя
бенджамина еще есть, но уже надоели если чесн
Розвідка Маші
• 17 августа в 17:54
Ответ дляТриндю-бриндю
ліерата гарна, дякую
Гидроусилитель руля• 17 августа в 18:35
Так. Капризні. Як-небудь не вийде. Не полиєте вчасно - облітає листя. Спека- облітає листя. Потрібне розсіяне світло і вологість
Розвідка Маші
• 17 августа в 18:36
Ответ дляГидроусилитель руля
Я швидше переллю, мабуть бенжамін через це і вмер.
Світло якраз підхдяще
Гидроусилитель руля• 17 августа в 19:30
Ответ дляРозвідка Маші
Світло якраз підхдяще
Саме так. В мене шикарний бенжамін. При переливанні він листя скидає тею+жовтіє. . Хотіли купити в мене за 8 тис грн. Шикарнючий - згори до низу у листі.
Триндю-бриндю• 18 августа в 11:46
Ответ дляГидроусилитель руля
покажите?)