дамаБезСобачки• 17 августа в 18:09
Суші для вас повсякденна їжа чи з розряду - святкова?
ША! я прийшла!• 17 августа в 18:10
Раз в неделю ходим есть суши безлимит. И мы с мужем, и дети любят.
Зараз на дієті• 17 августа в 18:12
Сейчас праздничная, учитывая как поднялись на них цены ((( За 2025й год 2 раза заказывала(
Летюча помилка• 17 августа в 18:12
Святкова.
Люблю, але в мене алергія і дорого, бо я закордоном.
Їм рідко і лише після антиалергійного препарату
Дякую_аж_підскакую• 17 августа в 18:12
Повседневная, я часто дома делаю (часто, это 1-2 раза в неделю)
Почемучечка• 17 августа в 18:12
Не праздничная, так уж точно. У нас в семье их никто терпеть не может, я раз в год могу заказать, по настроению
Замороженная селедка• 17 августа в 18:13
Якщо всередині родини купувати - то скоріше святкова, тому що віддати півтори тисячі за вечерю це багато для нас (а стільки коштує більш менш хороший сет).
Але якщо зустрічаюся з подружами, де кожен платить сам за себе - то купити собі рол під час зустрічі можу без проблем.
Тому і така і така.
Марс атакует• 17 августа в 18:14
Не праздничная, ходим на безлимит с сыном часто муж их не переносит вообще, не понимает как мы их едим
ГонУрова дівка• 17 августа в 18:15
Для меня праздничная. Ем где-то раз в месяц, кроме летних месяцев, когда сильно жарко.
Я не чарівниця вам• 17 августа в 18:16
Для меня и для дочери - это всегда праздничная еда (уж очень любим суши). Муж вообще не понимает, как мы их едим, ему всегда в это время покупаю пельмени) Все довольны и рады)
А я женатая• 17 августа в 18:16
Для мене взагалі святкової їжі немає. І це наче і добре, але водночас і прикро, що втрачається відчуття свята. Зараз що б не приготував, нічим не здивуєш, бо все те саме можеш дозволити собі в будь-який день.
Директриссимо• 17 августа в 18:17
Праздничная) мы за границей, тут вкусных суши не нашла, потому дочка иногда устраивает нам праздник и готовит сама)
КарамбОлька• 17 августа в 18:17
Звичайна їжа повсякденна для японців , для мене - ні
Але і не святкова
Просто страва з іншої культури
Але і не святкова
Просто страва з іншої культури
волосатое стекло• 17 августа в 18:17
На новий рік і день народження, бо дорого, добре що діти не люблять
Жена миллионера• 17 августа в 18:17
Намагаюся лишати для себе ’святкову’ їжу, бо коли все можна їсти кожен день то взагалі нічого не хочеться. Для мене колись горгонзола була чи не вершиною смакового кайфу бо могла її собі дозволити раз на півроку. А тепер навіть не хочеться. Так само з червоною рибою та ікрою, хамоном і т.д. Тому так, суші їмо десь раз на декілька місяців, як правило на якісь суто сімейні не для всіх значущі події типу річниця знайомства, здача гарного об´єкту, повернення з відпустки.
Борода• 17 августа в 18:17
Ответ дляКриниця щастя
Харчове сміття
Рыба, рис , водоросли- хороший мусор)
КарамбОлька• 17 августа в 18:17
Форум японців з повсякденною їжею у вигляді суші
Ображені японські морди тут як тут
Начальник Анонимов• 17 августа в 18:18
Люблю суші, але влітку їх їсти небезпечно. Риба може бути втомлена. Краще зимою. І дітям я б їх взагалі не давала.