Викупана• 17 августа в 18:20
У когось був постійний свербіж у вухах?
Не біль, не шум, а саме чухати хочеться без кінця. Що це виявилось? До лікая записана.
Глубоководная селедка• 17 августа в 18:31
Наушники в ушах часто?
Такое бывает от постоянного ношения внутриканальных
Така бойова Я• 17 августа в 20:30
це алергія скоріш за все на амброзію, випийте протиалергічне і сходіть до алерголога. В мене саме так було, коли почалась алергія
Секретница• 17 августа в 20:36
В мене так, аналізи грибок не підтвердили. Лікарі сказали не використовувати вушні палички, але без них не можу. Вже не пам´ятаю коли бачила у себе у вусі сірку.