Дуняша• 17 августа в 21:37
Предменопауза и антидепресанты
Может сталкивались с тяжёлыми предменопаузами кроме как увеличение цикла?
Депрессия была чтобы прям АД приписывали?
Эт вернячОк• 17 августа в 22:15
Щодо циклу. На початку пременопаузи, то було зменшення циклу (до 18 днів), то збільшувалась тривалість циклу (до 2 - 2,5 місяців). Потім поступово тривалість циклу подовжувалася.
Дуже часті припливи, які змінювалися ознобом.
Тиск став неконтрольованим з частими гіпертонічними кризами.
Загострення проблемок по кардіології і неврології.
Астено-невротичний синдром з´явився. Приймала лише Алора.
Головні болі по декілька днів, приступи запаморочень, екстрасистолія.
Дуняша
• 17 августа в 22:19
Ответ дляЭт вернячОк
Скільки вам років?
Вже настала менопауза?
ЧупакабраЗеБест• 17 августа в 22:33
Ответ дляЭт вернячОк
Боже мой, как вы вообще это все выедржали? а вот те приливы - это очень страшно?
Скоро_вчера• 17 августа в 22:57
У мене місячних немає вже півроку.УЗД показало що це клімакс.Із симптомів це сухість і біль під час статевого акту, прийдеться з інтимним життям зав´язати,я без цього можу обійтися.Мені 43 роки.
Лялька в колисці• 17 августа в 23:03
47 років почалися головні болі сильні, цикл трохи коливався а От в минулому місяці кд не прийшли - вже 43 день.. почекаю ще трохи до 2 міс і піду до гінеколога. Була у січні то по узд все норм. Лікарка сказала ще аналвзи не треба на гормони. А тут ..Ех(
Ну і стала набирати вагу - От як опухаю
Сподіваюся без ад обійтися бо в мене ті мігрені від всього особливо від заспоколивих
Ну і стала набирати вагу - От як опухаю
Эт вернячОк• 18 августа в 01:22
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Припливи - це не саме страшне. Коли антигіпертензивні препарати перестають діяти і тиск неконтрольований (іноді до 200 систолічне значення АТ і вище), це набагато гірше. За цей період погіршилися показники УЗД серця.
Эт вернячОк• 18 августа в 01:25
Ответ дляДуняша
Скільки вам років?
Вже настала менопауза?
В 38 років почалася пременопауза. В 46 років були останні місячні. Менопауза - це коли немає місячніх 12 місяців (в 47 років менопауза). На даний період постменопауза.
Дуняша
• 18 августа в 09:29
Ответ дляЭт вернячОк
Як зараз ваше самопочуття?
Всі ознаки пройшли сподіваюсь?
ЧупакабраЗеБест• 18 августа в 09:44
Ответ дляЭт вернячОк
это какой то ужас...у моих рдтителей гипертония, у мамы было вот недавно 240 на 180. как она вооблще выжила я ен знаю. очен боюсь климакса. просто с ужасом жду своей участи.но лично я в душе очень боюсь приливов, вот этого такого стралного жара, как мне женщины описывают. я его боюсь блин сильно
ЧупакабраЗеБест• 18 августа в 09:45
Ответ дляДуняша
Як зараз ваше самопочуття?
Всі ознаки пройшли сподіваюсь?
а, так оно должно пройти через пару лет? я думала до самой смерти мучаться.
Дуняша
• 18 августа в 09:53
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ну нет конечно)
Когда настал климакс то всё норм должно быть.
И приливы пока предклимаас и т.д..
ЧупакабраЗеБест• 18 августа в 09:53
Ответ дляДуняша
Ну нет конечно)
И приливы пока предклимаас и т.д..
а вот то высокое давление?
Дуняша
• 18 августа в 09:57
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а вот то высокое давление?
Всё будет хорошо, это перестройка орнанизма. Посмотрите вокруг, много женщин бодры и веселы)
Ну я так настроена по крайней мере. Меня больше волнует психика.. я давно пью АД и вот недавно торкнуло АД, при этом симптомы мои повылазили немного..надеюсь всё прийдёт в норму
Эт вернячОк• 18 августа в 13:56
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У мене найвищій тиск найвищій був 221/127. Кризи супроводжувалися кардіологічною і неврологічною симптоматикою.
Припливи змінювалися ознобом.
Є ще ознаки остеопорозу. За декілька років до початку пременопаузи був комресійний перелом 8-го хребця у грудному відділі (просто підслизнулася і хрустнуло у хребті) на фоні вираженого дефіциту вітаміну Д і був дещо знижений показник кальцію.
Припливи змінювалися ознобом.
Эт вернячОк• 18 августа в 13:59
Ответ дляДуняша
Як зараз ваше самопочуття?
Всі ознаки пройшли сподіваюсь?
Рідко, але препливи бувають.
Кардіологічні і неврологічні проблемки залишилися.
Є ознаки остепорозу. За декілька років до початку пременопаузи був комресійний перелом 8-го хребця у грудному відділі на фоні вираженого дефіциту вітаміну Д і дещо зниженого показника кальцію.
Аннуитет• 18 сентября в 07:09
Ответ дляСкоро_вчера
Гзт вам не пропонували?