Minny• 17 августа 2025

Только что подскочили с кровати от взрыва

Ракеты на Харьков
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляЕлена 2016
А чем тебя Мукачево обидело? Тем что воинское кладбище длинной за горизонт ушло?
То ви через мукачівський котел підстрибнули ?
Lily-2020• 17 августа 2025
Ответ дляStrawberrySunset
Бачу, що Європа, розуміючи всі потенційні ризики, якщо залишити Зеленського один на один з Трампом у Білому домі, прийняла рішення про посилення делегації розширивши її до максимуму. Бо повторення того, що було у лютому в Білому домі не потрібно нікому в ЄС і в Україні. Також всі в Європі розуміють рівень можливостей Зеленського створювати проблеми. Тому це дітятко в Вашингтон вирішили супроводжувати 7 нянь. Але це не 7 інвестнянь, а 7 ДОРОСЛИХ. Тому сподіваюся нічого поганого не станеться. Бо доволі фахова делегація виходить. І всі розуміють, що на кону не лише майбутнє України, а і майбутнє безпеки всієї Європи.
Так они сначала 1 на 1 говорить будут. Не факт что после этого трампуша вообще домой не свалит
opium_black• 17 августа 2025
Ответ длякосмея
Он автор пише, що то все Зеленський.
Вона не пише так. Але я нікого не засуджую, можливо вже так психіка порушена, що згодна на все, аби це закінчилося. В мене були проблеми під час обстрілів, й за це було соромно перед дитиною, бо я була більш безпомічною ніж вона. 😔
Дай нам миру 🙏🙏🙏 ми цього дуже чекаємо й заслуговуємо
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ дляАюшка
Удалено администрацией...
mymoly• 17 августа 2025
Ответ дляopium_black
Пишет. Админы наверно исправили название
ReintTycha• 17 августа 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Не варто так відверто маніпулювати, всі вже навчені.

Я ті колони особисто бачила.
Уточніть, там Зеленський в тих колонах їхав, чи орки хуйловські?
Шахеди зараз на моє місто летять, їх Зеленський запустив?
Балістику на Харків теж він, чи орки за наказом хуйла?
Нам казали, що не потрібно боятися. Воницивіільних нетзачеплять. І війни не буде
Ракети, шахеди ніщо. В порівнянні з людською жорсткісью
Аюшка• 17 августа 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Удалено администрацией...
rybka21• 17 августа 2025
Ответ дляmymoly
і весь смисл втрачено
а автор так старавсь...
kuskus• 17 августа 2025
Ответ дляStrawberrySunset
Ви теж переживали, ще Зеленський був не в костюмі?
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ дляReintTycha
Ще раз: хто почав війну і відмовляється її припинити? За чиїми наказами нас бомблять?
Зеленський почав і не хоче припиняти, чи ботоксне хуйло?
космея• 17 августа 2025
Ответ дляopium_black
Пише-пише
kuskus• 17 августа 2025
Кацапня набігла, знов по три рубля видали
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ дляАюшка
Удалено администрацией...
rybka21• 17 августа 2025
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
stjerne• 17 августа 2025
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
космея• 17 августа 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
В таких Зеленський винний у всьому, а пуйло приходиться, бідолашному, то все робити.
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ дляstjerne
Удалено администрацией...
ReintTycha• 17 августа 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Удалено администрацией...
Аюшка• 17 августа 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ длякосмея
Іноді задумуюсь - це ж як треба опуститись, щоб не гребувати отак заробляти собі на їжу чи ще на щось... важка доля в тролляк(
Аюшка• 17 августа 2025
Ответ дляStrawberrySunset
❗️Трамп відмовився від спільної зустрічі з лідерами Європи і проведе зустріч один на один з Зеленським, — BILD

Хоче тиснути 🤬
dogfriend• 17 августа 2025
Ответ дляmymoly
Теперь хоть стало понятнее о чем речь
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ дляАюшка
Удалено администрацией...
космея• 17 августа 2025
Ответ дляАюшка

Хоче тиснути 🤬
Знову кричати буде?
StrawberrySunset• 17 августа 2025
Ответ дляАюшка

Хоче тиснути 🤬
Если честно, то новости сейчас лучше не читать, пишут все кому не лень и где там правда не ясно..
rybka21• 17 августа 2025
половину теми знесли
нема чого читати
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ дляrybka21
половину теми знесли
нема чого читати
І дивно так знесли... цікаво, що було не так в моєму пості ’вона не з такої сім´ї, вона з багатої’... яка така крамола?
rybka21• 17 августа 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Удалено администрацией...
ReintTycha• 17 августа 2025
Ответ дляLotusA
Та да
Близко долбануло(
І хтось ще сміє нас вчити патріотизму. З теплих диванів . У мене сусідка зі слов´янська. Базилік та естрагон привезла.
Все інше- там
Teonaa• 17 августа 2025
Ответ дляЯ не Сірожа

Я ті колони особисто бачила.
А шо, якщо їдуть орки, то президент при бездіяльності автоматично невинен, бо ж орки? Цікаво
А не буває шо винні всі, обоє?