Ракеты на Харьков
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляЕлена 2016
А чем тебя Мукачево обидело? Тем что воинское кладбище длинной за горизонт ушло?
То ви через мукачівський котел підстрибнули ?
Ответ дляStrawberrySunset
Бачу, що Європа, розуміючи всі потенційні ризики, якщо залишити Зеленського один на один з Трампом у Білому домі, прийняла рішення про посилення делегації розширивши її до максимуму. Бо повторення того, що було у лютому в Білому домі не потрібно нікому в ЄС і в Україні. Також всі в Європі розуміють рівень можливостей Зеленського створювати проблеми. Тому це дітятко в Вашингтон вирішили супроводжувати 7 нянь. Але це не 7 інвестнянь, а 7 ДОРОСЛИХ. Тому сподіваюся нічого поганого не станеться. Бо доволі фахова делегація виходить. І всі розуміють, що на кону не лише майбутнє України, а і майбутнє безпеки всієї Європи.
Так они сначала 1 на 1 говорить будут. Не факт что после этого трампуша вообще домой не свалит
opium_black• 17 августа 2025
Ответ длякосмея
Он автор пише, що то все Зеленський.
Вона не пише так. Але я нікого не засуджую, можливо вже так психіка порушена, що згодна на все, аби це закінчилося. В мене були проблеми під час обстрілів, й за це було соромно перед дитиною, бо я була більш безпомічною ніж вона. 😔
Дай нам миру 🙏🙏🙏 ми цього дуже чекаємо й заслуговуємо
Ответ дляopium_black
Пишет. Админы наверно исправили название
ReintTycha• 17 августа 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Не варто так відверто маніпулювати, всі вже навчені.
Я ті колони особисто бачила.
Уточніть, там Зеленський в тих колонах їхав, чи орки хуйловські?
Шахеди зараз на моє місто летять, їх Зеленський запустив?
Балістику на Харків теж він, чи орки за наказом хуйла?
Я ті колони особисто бачила.
Нам казали, що не потрібно боятися. Воницивіільних нетзачеплять. І війни не буде
Ракети, шахеди ніщо. В порівнянні з людською жорсткісью
Ответ дляStrawberrySunset
Ви теж переживали, ще Зеленський був не в костюмі?
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ дляReintTycha
Ще раз: хто почав війну і відмовляється її припинити? За чиїми наказами нас бомблять?
Зеленський почав і не хоче припиняти, чи ботоксне хуйло?
Ответ дляopium_black
Пише-пише
ReintTycha• 17 августа 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ длякосмея
В таких Зеленський винний у всьому, а пуйло приходиться, бідолашному, то все робити.
Іноді задумуюсь - це ж як треба опуститись, щоб не гребувати отак заробляти собі на їжу чи ще на щось... важка доля в тролляк(
Ответ дляStrawberrySunset
❗️Трамп відмовився від спільної зустрічі з лідерами Європи і проведе зустріч один на один з Зеленським, — BILD
Хоче тиснути 🤬
StrawberrySunset• 17 августа 2025
Ответ дляАюшка
Хоче тиснути 🤬
Если честно, то новости сейчас лучше не читать, пишут все кому не лень и где там правда не ясно..
Я не Сірожа• 17 августа 2025
Ответ дляrybka21
половину теми знесли
нема чого читати
І дивно так знесли... цікаво, що було не так в моєму пості ’вона не з такої сім´ї, вона з багатої’... яка така крамола?
ReintTycha• 17 августа 2025
Ответ дляLotusA
Та да
Близко долбануло(
І хтось ще сміє нас вчити патріотизму. З теплих диванів . У мене сусідка зі слов´янська. Базилік та естрагон привезла.
Все інше- там
Ответ дляЯ не Сірожа
Я ті колони особисто бачила.
А шо, якщо їдуть орки, то президент при бездіяльності автоматично невинен, бо ж орки? Цікаво
А не буває шо винні всі, обоє?