Ракеты на Харьков
Ответ дляЯ не Сірожа
Не варто так відверто маніпулювати, всі вже навчені.
Я ті колони особисто бачила.
Уточніть, там Зеленський в тих колонах їхав, чи орки хуйловські?
Шахеди зараз на моє місто летять, їх Зеленський запустив?
Балістику на Харків теж він, чи орки за наказом хуйла?
Я ті колони особисто бачила.
Ні
Но при янику, знаєте лі, такого би не було
ReintTycha• 17 августа в 23:57
Ответ дляrybka21
половину теми знесли
нема чого читати
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 18 августа в 00:04
Ответ дляTeonaa
Ні
Зря он сбежал, да ещё и камазы бабла вывез ..... такой душевный человек, страусов так любил ....
Мама Никитки-2• 18 августа в 00:05
Ответ дляReintTycha
Удалено администрацией...
ReintTycha• 18 августа в 00:13
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Ой
Звикла, шо воюю з Вами.
Облом.
Ай
Звикла, шо воюю з Вами.
Облом.
Ай
Ответ дляМама Никитки-2
Де пишуть? Навіть американська преса в шоці з рудого і підтримує Зе.
Тільки матрьошки отримали нові методички і третій день беруть штурмом порадницю
Американской прессе тоже хочется, чтоб украинцы подольше умирали? Ну вам то хлеба и зрелищ хочется и чтоб муж ваш зарабатывал и дальше на вашу жизнь в Америке, а прессе американской это зачем? Вряд ли у них тут гешефт.
Ответ дляАюшка
❗️Трамп відмовився від спільної зустрічі з лідерами Європи і проведе зустріч один на один з Зеленським, — BILD
Хоче тиснути 🤬
Трамп вже з хйлом домовився. Йому чхати на Україну. Треба припинити вогонь (тимчасово), бо хйлу треба сили поповнити та дух перевести, трампу бабла заробити та стати у власних очах ’героєм’. Тому в нього завдання вичавити з Зеленського згоду. Будь-яким способом
SARA Abramovнa• 18 августа в 01:03
Ответ дляАюшка
Хоче тиснути 🤬
Мабуть, буде конфлікт...
Мама Никитки-2• 18 августа в 01:31
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
Ответ дляЯ не Сірожа
Я ті колони особисто бачила.
Так они пилили по асфальтированным дорогам, прямым сообщением на Киев. Как они так готовились, объясните, пожалуйста. И кто за это ответит?
Son na jawu• 18 августа в 07:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто такий - потужний?
То якась кличка смотрящого у вас на зоні?
А вы в паралельном мире живёте? У нас только один потужный)))))
Я не Сірожа• 18 августа в 08:10
Ответ дляАтланта
Я в курсі (як і всі), як все було. Я з Півдня, і в мене теж є мільйон питань до того, чому не підірвали Антонівський міст, чому були розміновані підступи до Херсонщини, і ще різні ’чому’. Сподіваюсь, буде слідство, всі отримають по заслузі.
Але це не відміняє того, що в війні і в смертях тисяч українців винен хуйло!! Це він почав війну, це він відмовляється її закінчувати, це він висуває ганебні вимоги капітуляції для України.
Тому писати ’подяки’ Зеленському за те, що бомблять Харків, Херсон, інші міста та села України можуть тільки консерви та хуйловські прихвостні.
Це ж очевидно, ну хіба це потребує пояснень?