Кондуктор автобуса• 18 августа 2025

Картина по номерам по фото

Кто-то заказывал картину по номерам по предоставленному фото? Если да, и довольны результатом, поделитесь где? Плиз
Баба на горошині• 18 августа 2025
можете сами сделать
даже в фотошопе том же
Фантазерша• 18 августа 2025
Ответ дляБаба на горошині
можете сами сделать
даже в фотошопе том же
А краски тоже фотошоп выдаст и холст?
Мядуза аля моргонер• 18 августа 2025
Мені дарували таку картину. Вже 5 років валяється. Картини по номерах люблю, але саме з власним фото не можу розфарбовувати
Білий Лосик• 18 августа 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Там где на фото вы или просто фото, что выбрали?
Мядуза аля моргонер• 18 августа 2025
Ответ дляБілий Лосик
В мене сімейне фото, але мені краще розфарбувати пейзаж чи зображення тварин. Зраділа б краще фотографії сімейній, або вже намальованій картині.
Білий Лосик• 18 августа 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
А, ясно. Мелких деталей много? Или просто начинается эффект ответственности чтобы не напортачить)?
Мядуза аля моргонер• 18 августа 2025
Ответ дляБілий Лосик
Ефект відповідальності. З дитинства любила малювати, але в мене не виходило красиво, через це часто отримувала критику від мами. Тому дорослою захопилася картинами по номерам.
Білий Лосик• 18 августа 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не бойтесь, пробуйте, если не выйдет значит так и будет. Это лучше чем просто лежит без дела.