Майданщица• 18 августа в 11:04

Якщо відмовитись на погті від отримання товару? NEXT

Повернуться кошти всі чи за мінусом доставки повернення? Це ж не саме повернення, це просто відмова на пошті від отримання
Роза в вазі• 18 августа в 11:07
а що в правилах повернення зазначено, раніше повертали всю вартість
Ниф_ниф• 18 августа в 18:57
Доставку оплачуєте ви, відмовитись неможна
автор Майданщица • 18 августа в 20:13
Ответ дляНиф_ниф
Спасибо.. так если совсем уж что-то мимо кассы прийдет и я на почте это сразу увижу?((
Ниф_ниф• 18 августа в 23:39
Ответ дляМайданщица
Забираєте додому, або на касі, витягаєте бланк, заповнюєте, клеїте наліпку на посилку і повертаєте. Якщо УП, то там 50-60 грн буде. Гроші до тижня повернуться на картку за весь товар з урахуванням подвійної конвертації