Каляка маляка• 17 августа в 12:31

Замовлення SHEIN

Чи реал фото на сайті SHEIN співпадає прям один в один,чи норм якість речей?
Міряю від одиниці• 17 августа в 12:33
Я не знаю , как на сайте, но то что висит в секе -жуткая синтетика
Мотористка• 17 августа в 12:35
С сайта не заказывала. В секе SHEIN попадается, все отвратного качества
Ручки-Крючки• 17 августа в 12:36
почти все синтетика. и имейте в виду, что у китаез глазомер гуляет. они верят в то, что европейский Л это чехол от танка. но попробуйте выставить фильтр на ткань. может так отсортирует. шейн во всяком случае лучше тему
Викасикрет• 17 августа в 12:42
Все синтетика
У меня одежда это почти всегда возвраты,подруга умеет там находить классное
AnnaOst• 17 августа в 13:10
Все синтетика, але крой в більшості своїй нормальний, а от тканина часто виявляється не такою якою здавалася на фото Якщо ви висока, то може не підійти по зросту. Дивіться реальні фото у відгуках
Смешнюча• 17 августа в 14:01
Фасони і лекала в них хороші, але тканини ге.., синтетика, і якість пошиву не дуже.
автор Каляка маляка • 17 августа в 14:19
Дякую!
Біле пальто• 17 августа в 14:24
Маю доньку спортсменку, щоденні тренування, тож спорт одягу треба багато. Останній рік купую на Шейні спорт легінси, кофти (з молнією), шорти, топи. Так, все синтетичне, але якість подобається - не розлазиться, катишок немає, не рветься, витримує купу циклів прання та інтенсивні тренування, гарно сідає на фігуру. Тому в цьому випадку не бачу сенсу платити за той же Найк наприклад.
Викасикрет• 17 августа в 15:37
Ответ дляБіле пальто
В вашем случае эта одежда синтетическая всегда