Шо там вони наодинці будуть рішати. Чим Трамп буде шантажувати Зе? Чи може погрожувати
Son na jawu• 18 августа 2025
Ответ дляIphone25
Які много лєт?
Десяток лет точно, а может и больше
Son na jawu• 18 августа 2025
Ответ дляIphone25
Маразм
Да? А что собираются останавливать войну? Чётко же сказано, нам не подходят никакие условия. Воюем дальше. Прямо уже сказано. Это сказали не только наши лидеры, а ещё и европейские.
Ответ дляSon na jawu
Хто де ким сказано? Сказано й зроблено то різні речі
Війна вже точно йде до завершення і на це показує багато фактів
Щиро дивуюсь фантазеркам, що пишуть тут про 3-5-10 років війни
Ви арифметику вчили в школі хоч?
Son na jawu• 18 августа 2025
Ответ дляIphone25
Ви арифметику вчили в школі хоч?
Ничего не указывает на окончание войны. Вобще ничего. Когда женская мобилизация начнётся, то может тогда люди поймут это.
Стрекоза любви• 18 августа 2025
Ответ дляIphone25
Вставай, ти ж вільна і незалежна як наша Україна
(Ні)
Не могу, правда. Не знаю, что за юзер это пишет, но осадил вас крепко. Ржу.
Татьяна123• 18 августа 2025
Ответ дляlilul990
А ви готові до окупації?
Виїдуть до вас у Польшу. Це ж не в окопі роками сидіти.
Ответ дляШеллар
Ну який шантаж? Ми ж такі щасливі ще тисячі вкласти в землю аби тільки боневтік був при владі. Хіба можна говорити за перемовини коли пінгвіни з надією дивляться на нас, а Буданов допиває третю чашку кави? Коли ТЦК не знає як відбитися від доброльців з лопатами, а войовничі амазонки відбили черговий наступ?
Наші позиції міцні як ніколи.
Умница, в точку)
Стрекоза любви• 18 августа 2025
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
ShkaFFchik• 18 августа 2025
Как мне ’нравятся’ эти мирные люди...🤦♀️
А давайте врачи вас не будут лечить, а сразу скажут ’ не хотим напрягаться, мы устали от больных, давай уже ползи на кладбище и не расстраивай детей, освободи квартиру наконец!’?
Войну начал не трамп, не европа и не зеля, начит дожимать надо не трампа, не Европу и не зелю, что не ясно?!
Ответ дляShkaFFchik
Попробуйте дожмите.А мы посмотрим,как у вас это получится.И сравнение с врачами не подходит.
Ответ дляShkaFFchik
Ну нажміть
Найдіть ту точку
Я хочу подивитись
Найдіть ту точку
Я хочу подивитись
Стрекоза любви• 18 августа 2025
Ответ дляIphone25
Я констатую факт
Там сміятись ні з чого було
Ну,хіба ви 5-класниця, тоді вам прощається
Там сміятись ні з чого було
Що за знецінення пятикласниць, а?
ShkaFFchik• 18 августа 2025
Ответ дляlammama
Попробуйте больше не голосовать за клоунов.