Оле Лукойе• 18 августа в 13:25
Где выгодно сейчас можно купить набор хлопковых симпатичных трусов?
А_мій_самий_самий• 18 августа в 13:27
На вике были распродажи. А так неплохо качества брала на Джордж паками можно брать выгодно.
Та разные Америка сайты можно брать.
Когда-то на амазоне брала там фрукты нарисованы фирма очень носибельные. Фрут энд лум вроде.
Та разные Америка сайты можно брать.
Коли мовчу- приємна жінка• 18 августа в 13:31
На лотках з білизною, в Києві дорожче, в регіонах дешевше.
Masiklisik• 18 августа в 13:33
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
На лотках з білизною труси з перероблених пластикових пляшок.
60 метрів сметани• 18 августа в 13:33
Мені підходять тільки високі посадки, бо скручується на пузі.
Клео беру, не дешево, але якість на висоті
Коли мовчу- приємна жінка• 18 августа в 14:01
Ответ дляMasiklisik
То купуєте з бавовни, там же, а не з мікрофібри і іншого хімічного г*мна.
Коли мовчу- приємна жінка• 18 августа в 14:02
Ответ дляЭлектричка
выгодно в next
Я колись купила дуже невдалий некст, після ручного прання стали як ганчірочка.
Света С Приветом• 18 августа в 14:05
Беру велопаки в НМ, черные. Очень хорошего качества. Себе, детям, мужу. До этого были Некст, мне хуже.
Оцененная• 18 августа в 15:04
Беру в Джорджі, Вайкікі. На касті можу взяти якісь ноунейм на розпродажі. На ринку турецькі беру собі, мегаякісні. Раз на чотири роки оновлюю.
КоКоКоКоКоКо...• 18 августа в 15:17
Ответ дляСвета С Приветом
бедный муж