Соображалочка• Изменено 18 августа в 16:21

Ортодонт дитячий Київ Правий берег

Привіт! Хто мав доствід?
Доньці 11 років останні зубки ростуть криво. Ікла... Потрібно розширювати щелепу. Шукаю ортодонта який на ділі ефективно працює з пластинами
Дякую
ФФФФристайла• 18 августа в 16:21
Мабуть всі випадки різні, наш шлях почався в 7 років і закінчився в 16 , розширяли , капу носила , видаляли вісімки, потім брекети .
Лікаря , що працює тільки з капами не підскажу, ми в Чаркіноі Наталії виправляли щелепу, зараз на Палаці Україна працює
Ol-a• 18 августа в 16:50
Мы тоже в 11 лет кинулись. Поздновато, с учётом того, что уже постоянные зубы.
По ортодонтам: остановились на Бойко, её план лечения понравился больше. Можете попробовать ещё к Котлярчик, она работает с более новыми технологиями, типа аппарата Marpe, Xyrax.
Мир Мир Мир!• 18 августа в 16:55
Бойко, Захаренко, Мисюра в Добробуті.
PORKA• 18 августа в 16:57
Олег Осипов,
Измайлов Дент
Щедрик ведрик• 18 августа в 18:05
https://boichuk-clinic-kyiv.sitepulse.com.ua/

Тут без брекетів, але я б спитала все таки. У мене теж були ікла зверху, в 12 поставили брекети і все було криво. Потім в 18 вирізали всі 4 зуби мудрості і поставили брекети. І вже ніче ок, вдруге мене лікували 3 лікаря і тільки Білик Анна Петрівна все зробила добре. Якщо потібний і її контакт, то напишіть мені @Oui28