Сегодня не целуюсь• 18 августа 2025

Anti-age-сироватка з вітаміном С Image

Хто користувався такою сивороткою? Відгуки наче хороші на неї. Хочу спробувати знову ввести вітамін С, бо Medik8 не підійшов.
Бешене сарі• 18 августа 2025
H
Zima_Letto• 18 августа 2025
Люблю цей бренд він мені підходить , багато чого пробувала.
Саме цю сироватку не брала але брала з цієї лінійки ензимну маску з віиаміном С— класна

Думаю що цей продукт також гарний буде
Губи з філером• 18 августа 2025
Я меня штук 5 было, может больше. И сейчас есть. Нравится
Я_и_моя_собака• 18 августа 2025
Не подобається
Заикальница• 18 августа 2025
Обожаю! Она как легкий крем. На ночь использую как монопродукт - шея, веки, декольте. Уже 3й флакон.