Сегодня не целуюсь• 18 августа 2025
Anti-age-сироватка з вітаміном С Image
Хто користувався такою сивороткою? Відгуки наче хороші на неї. Хочу спробувати знову ввести вітамін С, бо Medik8 не підійшов.
Zima_Letto• 18 августа 2025
Люблю цей бренд він мені підходить , багато чого пробувала.
Саме цю сироватку не брала але брала з цієї лінійки ензимну маску з віиаміном С— класна
Думаю що цей продукт також гарний буде
Заикальница• 18 августа 2025
Обожаю! Она как легкий крем. На ночь использую как монопродукт - шея, веки, декольте. Уже 3й флакон.