Советчица Года• 19 августа в 09:24
Чи можуть сни підказувати майбутнє?
Бо двічі вже збулося майже один в один.
Мексиканочка• 19 августа в 09:27
В моїй сім´ї так і мені сниться, і мамі
боюсь завжди цих снів
Мексиканочка• 19 августа в 09:28
Ответ дляМати тріля
Нет, это фантазии вашего мозга.
Це скоріше інтуїція чи считування поля коллективної підсвідомості... не дуже приємна штука
Творю чудеса• 19 августа в 09:30
А что вы делали чтобы приснилось? Просто так?
Я специально ищу разные практики чтобы увидеть инфо во сне но ничего не получается
Лукава_Кiшка• 19 августа в 09:49
Ответ дляМексиканочка
Какая интуиция, мне война лет за 5 до 14 года снилась, никто и не думал о ней. И город совершенно другой снился, его и перестраивают теперь по-другому.
Встидаюся запитать• 19 августа в 10:02
Можуть. Були сни що випадають зуби у мене з кров´ю. Через рік не стало матері і за півроку батько пішов
Мексиканочка• 19 августа в 10:08
Ответ дляЛукава_Кiшка
Это и есть коллективное бессознательное. Украину еще при оранжевой начали делить на запад и восток
Мексиканочка• 19 августа в 10:12
Ответ дляtereska
Ні, зі сторони психології сни- це результат ваших думок, планів, фантазій, не пророблених тригерів, обробка емоційного стану, проблем. Нічого сокрального там немає, і сниться їх багатенько за ніч, а запамʼятали лише один, від якого і проснулись або сирена збудила.
З точки зору психології якраз можливі сни, що передбачують майбутє, бо наше підсвідоме часто знає більше ніж ми, або просто ми це не хочемо помічати
Мафиозная• 19 августа в 12:12
Ответ дляТворю чудеса
Для чого воно вам???
От для чого?
Все одну ви не будете бачити те, що хочете. І ще спробуй, розшифруй ту інформацію, яка прийшла
Мені сьогодні наснилося, шо я викладаю чиюсь могилу каменями. А проміж каменів пробиваються зелені паростки.
По часу коли приснилося, і по самому сну я розумію, що це щось означає.
Але що..
От для чого?
Але що..