Сердючка• 19 августа в 20:49
Дівчата, порадьте, який матеріал штор зараз популярний і модний.
Важко вибрати, щоб було стильно і не на один сезон моди.
Гопница-Советчица• 19 августа в 20:52
Стильно - це коли в одному стилі з інтер´єром
А не за рандомними порадами анонімів
Сердючка
• 19 августа в 20:53
Ответ дляГопница-Советчица
А не за рандомними порадами анонімів
Інтер’єр простий і скромний.Бежеві тони. Кімната вітальня.
Хвігура мічти• 19 августа в 20:55
Ответ дляСердючка
Есть целые компании которые шторами под ключ занимаются. Подберут и оформят.
Аноним ФЕЯ• 19 августа в 21:17
Ответ дляСердючка
Чому ні?
Тому що в неї ще від бабці фіранки не згнилили. Сорі
Протягом 6+ років у всіх новобудовах дизайнери роблять мікровелюр. Він різний є по якості та вартості, але сенс один
Сердючка
• 19 августа в 21:19
Ответ дляАноним ФЕЯ
А що тоді ви порадите? Підказуйте) приймаю всі зауваження і підказки.
Тишком_нишком• 19 августа в 21:31
Ответ дляСердючка
Вибрати за вас штори, чи що?
Хвігура мічти• 19 августа в 21:37
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та ти шо, яка вумна, як вутка.
В моем новострое мне делали под ключ шторы, по дизайн проекту, в каждой комнате текстуры разные, но микровелюр который выглядит дешмански, никто не предлагал. А хороший, стоит очень немало.
Не скажу про моду, но с радостью поделюсь сайтом, где заказывала шторы и гардины в 2020 и 2025 году. По моим замерам все точно подшили, проконсультировали и прислали в срок. Я очень довольна. Кстати, в этом году принимал заказ и раскраивал парень, я приятно удивлена. И цены демократичные.
Сайт ’Аллея штор’
Сердючка
• 19 августа в 21:54
Ответ дляСтешк@
Сайт ’Аллея штор’
Дякую)
Застряла• 19 августа в 21:58
В мене просто велюрові. За модою не женуся, це дурня якась. люблю їх за якість, простоту в догляді. Їм вже 10 років майже, а як нові
Сердючка
• 19 августа в 22:04
Ответ дляНадежда-8877
У вас вікно куди виходить? Хочете занавескі та штори?
кімната темна.Треба довгі штори .
Сердючка
• 19 августа в 22:05
Ответ дляЗастряла
На кухні така самі тільки кавового кольору
Дякую) і я шукаю кавові персикові тони.
Сердючка
• 19 августа в 22:19
Ответ дляСтешк@
Вот они. За качество и свет простите:)
Гарна якість.Фото, як з журналу)А яка то у вас тканина?
Ждун с Нибиру• 19 августа в 22:38
В цьому році міняла на блекаут матовий. Замовляла в інсті. Карніз стельовий і штори від стіни до стіни. Колір сіро- бежевий та бежевий. Сподобалася якість матеріалу, бо він також буває різний блекаут. В мене прийшли важкі, дуже гарно драпируються та абсолютно зовсім не пропускають світло. А в третю кімнату взяли мікровелюр, теж подобається, дуже мʼякий , гарний колір. Дуже задоволена бо багато шукала в магазинах і не подобалась якість блекауту. А тут в інсті замовила те що треба
Единорог помог• 20 августа в 09:17
Я вот такие недавно делала. Они плотные двухсторонние. Но, я брала с примеркой. Многие не смотрелись, хотя в магазине казалось, что подойдут.
Сердючка
• 21 августа в 18:07
Ответ дляЕдинорог помог
Дякую)