Сердючка• 19 августа в 20:49
Дівчата, порадьте, який матеріал штор зараз популярний і модний.
Важко вибрати, щоб було стильно і не на один сезон моди.
Тролю як можу• 22 августа в 09:44
Якщо Ви в Києві чи Одесі, то зʼїздіть в Леруа Мерлен. Там є дуже якісні готові штори та тюлі, котрі виготовлені для європейського ринку. Також є штори блекаут, карнизи. І вони актуальні, оскільки орієнтовані на європейську аудиторію. Можна також замовити доставку в будь-яке місто України.