Сегодня не целуюсь• 19 августа 2025

Давайте поговоримо про смак пива

Особисто мені важливо, щоб було на смак чисто гірким, або солодко-гірким. Це стосується як світлого, так і темного. Але в темному ще має бути висока щільність, бо інакше воно мені, як компот.
Не можу пити, якщо є якийсь натяк на кислинку.
З улюблених на сьогодення Old Prague dark, Chlodwig pilsener, іноді буває вдале Біла Ніч Чернігівське, але тут раз на раз не виходить, тому рідко купую. З розливних смачне було Св. Патрік. На жаль, вдалося купити лише двічі. Зараз приємне IPA Vibes в Hophhey, але до цього нічого цікавого для мене після Св. Патрік в цьому магазині не було.
А Вам який смак подобається? І де купуєте?
Питання до поціновувачів.
СкиниУскачи!• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Яке воно на смак?)
Вкуса пива там нет и близко, но в жару самое лучшее
Червона ікорка• 19 августа 2025
Американские стауты, очень интересные вкусы. Вот этой фирмы все нравятся
СкиниУскачи!• 19 августа 2025
Ответ дляНепогодка
Пиво зі спрайтом
У него множество вкусов, выбор огромный. Конечно, не знаю как в Украине с выбором
автор Сегодня не целуюсь • 19 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
По описанию, у нас с вами близкие вкусы в пиве. Последнее время, чаще всего Pilsner Urquell покупаю. Но я тот ещё ценитель) может, раз в месяц)

Тёмное пью совсем редко, под настроение. Эль какой-нибудь крафтовый.
Спробую Pilsner Urquell, дякую! Я більше темне люблю, але й світле буває достойне)
Червона ікорка• 19 августа 2025
Линейка копчёных для пробы очень и очень достойные
Тюрюнь_Тюнь• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Перше не зустрічала в продажу, а друге мабуть вже років 5 як зникло... Ви Оксамитове знайшли??)
Ще є ’Оксамитове нефільтроване’ в літрових пляшках з коротким терміном зберігання (3 дні) і звичайне.
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Оксамитове? Завжди є у продажу, чоловік купує в ’О Маркет’ (магазини заводу Оболонь), у них і розливне досить не погане (і ціна значно приємніша ніж в Море пива і т.д.).
Radegast, чоловік купував коли у Чехії жили, але і тут зустрічається.

П.с. в Києві живу.
Я в іншому кінці міста, тут тільки світле Оболонь, взагалі ніяке((( Матиму привід покататись, дякую!)
Ответ дляОколовита
Какое именно?
Brew Dog, але вже побачила в описі, що фруктове)
Like-995b• 19 августа 2025
в Мюнхенене в Хафбройхаус самое вкусное. И чешское. Тут у нас так себе пиво , разве что с кега
Ответ дляЧервона ікорка
Не зустрічала таке, погуглю. Дякую!)
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Матиму на увазі) Дякую!)
Ответ дляЧервона ікорка
Саме це не куштувала, пошукаю) Дякую!)
Ответ дляLike-995b
Я в Києві) Дякую!)
Успокойся_Успокойся• 19 августа 2025
Обожнюю пиво) дегустую різні види
Успокойся_Успокойся• 19 августа 2025
А раніше не любила взагалі його
Голена блондинка• 19 августа 2025
Оце. Тільки його вживаю.
Луковая• 19 августа 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Яке з них?
Мені Тернове Поле подобалось, гірке.
Ще любила Соколівське.
Зараз відкрила для себе Крік, подобався якоїсь латвійської або літовської фірми
ІРА ще полюбляю і нефільтровані.
Луковая• 19 августа 2025
Ось таке, литовський Крік
Пупуговка• 19 августа 2025
Зараз люблю пиво Перша приватна броварня темне. Коли його немає беру Авторське.
Смаки змінюються,але останні кілька років це мій фаворит.
Мастер Пис• 19 августа 2025
Dunkel темне, бачила тільки в магазинах Beer market.
Хюгарден и леффе теж люблю з магазинних
Лизочек• 20 августа 2025
Я по темному. Гиннесс, Крушовица, Козел
Кудлата хмаринка• 20 августа 2025
Кроненбург бланш ван лав
Like-995b• 20 августа 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Я в Києві) Дякую!)
Я тоже в Киеве, тут только там где с кега наливают свежее )
автор Сегодня не целуюсь • 01 сентября 2025
Ответ дляЛуковая
Мені Тернове Поле подобалось, гірке.
Ще любила Соколівське.
ІРА ще полюбляю і нефільтровані.
Тернове поле - знайома назва, але не куштувала. IPA подобається, але гірке, не фруктове типу ананас, лохина, чи щось подібне. В цьому році найяскравіший смак, який куштувала, у Св. Патрік. Шкода, що воно недовго було в продажу, встигла купити лише двічі. Сподіваюсь дожити до наступного сезону)
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А раніше не любила взагалі його
Мені в дитинстві лікар призначила 50 мл пива для нирок... Зараз розумію, що це повний треш, а в дитинстві воно мені сподобалось на рівні гематогену, холасасу і сиропу від кашлю))
Ответ дляГолена блондинка
Оце. Тільки його вживаю.
Куштувала, але мені більше темне зайшло)
Голена блондинка• 01 сентября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Темне теж купувала, воно більш нейтральне, а це гірке, я люблю, щоб прямо гірке було)
Ответ дляЛуковая
Ось таке, литовський Крік
Бачила його, але поруч стояло Стара Прага, воно мене більш спокусило)
Скуштую, дякую!)
Ответ дляПупуговка
Мала бажання скуштувати, але якесь інше колись купила, а воно з таким грубим смаком спирту було, що просто вилила, навіть готувати на ньому не ризикнула(( Сподіваюсь, зараз цей бренд покращив якість пива. Дякую!
Ответ дляМастер Пис
Хюгарден и леффе теж люблю з магазинних
Леффе останнім часом не заходить. Порівняно з минулими роками смак став менш виразним. Не помітила великої різниці між Леффе і Оболонським Браг в останню покупку, окрім вартості.