Неваляшкина• 20 августа в 10:26
Знавці колекцій сумок Michael Kors, допоможіть будь ласка
Сумки на фото одного кольору? яка ця сумка в реалі? Пудра чи беж? На оф.сайті не знаходжу(
Неваляшкина
• 20 августа в 10:41
Ответ дляЗамріяна
фото
я опис бачила, просто мені сумка з фото зліва, здається бежевою.... а вказано пудра. Чи може бути це підробка?
Ms. Сама прямота• 20 августа в 10:42
Вона більше рожева, ніж бежева. На першому фото чи освітлення фігове, чи підробка.
Неваляшкина
• 20 августа в 10:44
Ответ дляMs. Сама прямота
от це мені і цікаво...
Неваляшкина
• 20 августа в 10:58
Ответ длявре_Динка
На фото вийшла трохи темніша. Але ж це дрімуча колекція вже, нашо вона вам?
Сумка не та, просто колір показала
гарна ціна... мені потрібна пудра... Ваша мені теж подобається!
Неваляшкина
• 20 августа в 11:15
Ответ длявре_Динка
Рожевата пудра, так.
Це подарунок трирічної давнини. Не ношу майже
Якось по дитячому вона мені виглядає
не продаєте?