МЧСница• 20 августа 2025
Бартолініт?(
Чи проходить ця зараза самостійно? До лікаря записана на наступному тижні. Але хоч знати до чого готуватися? Бо вже всі теми перечитала і всюди пишуть про чистку((( Я ще й не впевнена, що це він, але по симптомам схоже. Саме ущільнення невелике і майже не болить, якщо не трогати. Чи можливе медикаментозне лікування чи вже готуватися морально, що все одно різати будуть? 🫣
Викликаю на дебати• 20 августа 2025
У меня раза три само прорывало . Болело, прикладывала антисептики . Но лучше конечно врачу показать .
Трохи злякана• 20 августа 2025
по разному может быть, может и само прорвать, если нет то конечно вскрывать и чистить, автор там ничего страшного и смертельного нет..
Додекаэдр• 20 августа 2025
мне резали один раз. Больно был только укол. Потом, когда появлялось уплотнение , сразу прикладываю левомиколь или мазь вишневского, за пару дней проходит.
МЧСница
• 20 августа 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
На наступному тижні покажусь лікарю( Але я все сподіваюсь, що воно саме пройде до того часу)
МЧСница
• 20 августа 2025
Ответ дляТрохи злякана
Цю процедуру гінеколог може відразу зробить? Чи відправлять до хірурга?
Трохи злякана• 20 августа 2025
Ответ дляМЧСница
честно не знаю, кто именно, но ничего страшного там нет..не волнуйтесь, но к врачу обязательно!
МЧСница
• 20 августа 2025
Ответ дляДодекаэдр
Спробую теж левоміколь. Все одно пока до лікаря попаду треба щось робити) Може й мені допоможе
Додекаэдр• 20 августа 2025
Ответ дляМЧСница
только наносите обильно, на спонжик/бинтик и туда. Желательно на ночь и днем. Выздоравливайте.
SnowMaiden• 20 августа 2025
Ихтиолка хорошо снимает боль и воспаление, и может быть даже прорвёт само. На бинт и приложить, через пару часов менять, в течение суток будет понятно
Викликаю на дебати• 20 августа 2025
Ответ дляМЧСница
Лучше мазь Тримистин .
МЧСница
• 20 августа 2025
Ответ дляДодекаэдр
Дякую
МЧСница
• 20 августа 2025
Ответ дляSnowMaiden
Та болі в мене і не має. Іноді незначний дискомфорт. Дякую за пораду. Спробую, гірше ж мабуть не буде)
МЧСница
• 20 августа 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Лучше мазь Тримистин .
Почитала, що це кортикостероїди. Не знаю, чи варто без призначення лікаря використовувати 🤔
Неместная Я• 20 августа 2025
Ответ дляМЧСница
Мене відправляли до хірурга. Боляче тільки укол. Далі пару днів дискомфорту і я ще на чистки ходила. Це все можна витерпіти.
Не знаю як саме називалось але було ущільнення розміром з квасолину, яке не проходило десь пару тижнів.
МЧСница
• 20 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
Це капець(( навіть не знаю, як на таке наважитись. А саме ущільнення боліло?
Неместная Я• 20 августа 2025
Ответ дляМЧСница
Не боліло. Не бійтеся, це не так страшно, як ви собі уявляєте.