Позитивна• 20 августа в 15:43

Старі права

Дівчата, отримала права у 2004 році, з того часу не їздила. Зараз хочу машину.
Але ці права не відображаються в Дії. Це що означає? Що мені треба здавати заново?
Мне без сахара• 20 августа в 15:46
зачем они вам в Дии?
автор Позитивна • 20 августа в 15:47
Ответ дляМне без сахара
зачем они вам в Дии?
Відкрила Дію, треба було показати дитячі свідоцтва перед поїздом. Потім щось сіла дивитися в розділі права, а там пишуть, що немає
Мне без сахара• 20 августа в 15:48
ну не тянет из реестра...может позже подтянет...если нет -показывайте физически права, в чем проблема???
Ms. Сама прямота• 20 августа в 15:49
Ответ дляПозитивна
Ви отримали права одразу після екзамену и все, забули про них? Чи Ви сходили через 2 роки замінили їх на «постійні»?
кнопкодав• 20 августа в 15:50
Ответ дляMs. Сама прямота
Тогда выдавались какие -то временные? Я сразу получила права обычные бессрочные и все
автор Позитивна • 20 августа в 15:50
Ответ дляМне без сахара
Там дівоче прізвище, їх треба замінити. Я зайшла в Дію, де сервіс ’Водієві’.
автор Позитивна • 20 августа в 15:50
Ответ дляMs. Сама прямота
У 2004 отримала, вони вже постійні
Ms. Сама прямота• 20 августа в 15:51
Ответ длякнопкодав
Та от я не памʼятаю
Мне без сахара• 20 августа в 15:52
Ответ дляПозитивна
и шо? не тянет посвидчення водия?
Фуліганка• 20 августа в 15:53
Ответ дляПозитивна
В мене права 2008 р, теж не було в Дії. То я писала в підтримку, фоткала їм права і паспорт і мені додали права в Дію. Але це було давно, тільки но Дія зʼявилася
Добра всем!• 20 августа в 15:57
У меня права 2005 года, в Дии есть. Хотя получала их в рашке, но у нас перерегистрировала в 2010.
автор Позитивна • 20 августа в 15:59
Ответ дляМне без сахара
и шо? не тянет посвидчення водия?
Ні, ось таке пише
Безлім на все• 20 августа в 16:07
Ответ дляПозитивна
Ні, ось таке пише
У чоловіка посвідчення водія ще старого зразка були, теж в Дії не відображалися.Міняв в сервісному центрі на нові, потім вже підтінулися
Mystery -ing• 20 августа в 16:16
Было 2007 года. Пластик. В Дие не отображалось. Пришлось лишь через МРЕО в этом году. 680 грн с комиссией и новый стандарт с категорией В и В1 (не было) и в Дие подтянулись на следующий день.
Mystery -ing• 20 августа в 16:18
Некоторые писали в ТП, через кабинет водителя - и у них как-то получалось. Мне писало- увы, обратитесь в МРЕО.
автор Позитивна • 20 августа в 16:28
Всім дякую.
Карамбулкул• 20 августа в 16:36
Автор, у мене права 1995 року, ще розовенькі такі...Вони є в Дії, правда з іншим фото )
Планую звісно замінити у майбутньому )
автор Позитивна • 20 августа в 16:37
Ответ дляКарамбулкул
Планую звісно замінити у майбутньому )
У мене теж рожеві)))) Паперові в ламінаті
Видна міленіалка• 20 августа в 16:45
В мене була схожа ситуація. Посвідчення було 2008 року на дівоче прізвище. 2 роки назад просто поміняла в мрео без медогляду та екзаменів. Може звісно за 2 роки щось змінилось.
Може ще третю?• 20 августа в 16:56
У мене права з 2007 року, на дівоче прізвище. Весь цей час не їздила. У 2022 році захотіла поміняти на свої теперішнє прізвище. Прийшла в територійальний центр МВС, довго дивились по базі, потім сказали що поки не можуть знайти дані про мене і мої права, і що потрібно декілька днів (зазвичай права міняють в день звернення), вони будуть давати запит на Туполєва( там я отримувала права) а у них там щось помянілось. Через дні два я перетелефонувала, мені сказали, що можу під´їхати. Я приїхали, все було ок, мене знайшли в базі, і одразу видали права на теперішнє прізвище.
Не рахую, а вважаю• 20 августа в 17:42
У вас в правах девичья фамилия, они не подтянутся в дию без смены фамилии. Не имеет значения старого образца или нет. Меняйте фамилию в документе.
автор Позитивна • 20 августа в 18:13
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дякую. Дипломи всі підтягнулися, а вони ж теж на дівочу.
бифидобактерияЖоржик• 20 августа в 18:35
Ответ дляБезлім на все
А нові безстрокові?