Кумася• 20 августа в 17:40
Дівчата знаючі ...борг мені
Подивіться будь ласка, чи віддадуть борг великий...витягую з боржника по копійці вже двароки, як заняла людині гроші...а він мені цікає по копійці...у самої кредитка незакрита...Чи вибирусь з цих боргів?
Vita_Nikolaeva• 20 августа в 17:46
і з нього не злазьте - до тих пір поки він живий і все вам не віддасть
такі халявщики так і надіються шо на них махнуть рукою - ні в якому разі
Капуста Маша• 20 августа в 17:47
Дівчатка, знаючі, посварилась з коханим чоловіком, чи будемо ще спілкуватися, помиримося ми? Дякую вам))
Електрохарчування• 20 августа в 17:54
Нам кум десь 5 років віддавав велику суму. В кінцевому випадку могли квартиру купить, а так просто розійшлися і все. Заборонила чоловікові позичать після того, бо він добра душа
тянитолкайка• 20 августа в 18:18
Ответ дляНе прохожу мимо
А это кто тут знаючий? Палата #6 🤣🤣🤣
Усі кому не лінь