Кукусики• 20 августа в 22:27
Опустился подбородок из-за брекетов. Возможно вернуть все назад?
С помощью ортогнатической операции или нет?
Божа кульбабка• 20 августа в 22:32
Ні. А ви впевнені, що через брекети? Може поправилися, плюс вік наклався.... генетика (у всіх в сім´ї є те кляте підборіддя) тощо
Хоча мушу зізнатися, що у кількох знайомих після багаторічного носіння брекетів екстер´єр мінявся не в кращу сторону. Це у випадку зміни прикусу. Коли просто зуби ще нічого результат.
Мальдивирую• 20 августа в 22:41
Ответ дляlilul990
Через це не ставлю собі брекети. Уже бачила двох дівчат у яких видовжилося лице і вони втратили моложаву округлу форму обличчя. Оце витянуте шось обняти і плакать.
Ну так - криві зуби додають моложавості
Божа кульбабка• 20 августа в 22:49
Ответ дляlilul990
І вам не показалося. Як тут намагаються рукамордні нав´язати
Наездница• 20 августа в 22:50
Ответ дляМальдивирую
Ну так - криві зуби додають моложавості
Криві зуби,то жесть.Ледь вирівняла,такий дискомфорт був.Все інше другорядне.
Мальдивирую• 20 августа в 22:51
Ответ дляНаездница
Теж після брекетів
Ідеальна посмішка і все ок
А моложавим видніше
Ідеальна посмішка і все ок
А моложавим видніше
Кракадэ• 20 августа в 22:53
Ответ дляМальдивирую
Ну так - криві зуби додають моложавості
Сейчас брекеты всем ставят и выписывают
Находят сотни причин и кроме кривизны
А вот изменение челюсти и лица в целом у каждого третьего в худшую сторону
Нужно оценивать риски
Часто такое лечение больше вредит, лечит одно - калечит другое
Сейчас есть более легкие способы исправить кривизну
Находят сотни причин и кроме кривизны
Нужно оценивать риски
Мальдивирую• 20 августа в 22:57
Ответ дляКракадэ
Сейчас брекеты всем ставят и выписывают
Находят сотни причин и кроме кривизны
Нужно оценивать риски
Находят сотни причин и кроме кривизны
Нужно оценивать риски
Наприклад ? Які легкі способи ?
Кракадэ• 20 августа в 23:00
Ответ дляМальдивирую
Наприклад ? Які легкі способи ?
Эйлайнеры, лингвальные брекеты, пластины, виниры и люминиры после коррекции кривизны спиливанием
Мальдивирую• 20 августа в 23:11
Ответ дляКракадэ
Вініри це про легкі способи ? Ну так - емаль справа наживна
- спиляти діло нехитре
А лінгвалтні брекети це ті ж брекети тільки кінець розмовам , бо ще більше незручні
Про легкі способи був пустий звук
Дай подивлюся• 20 августа в 23:16
Ответ дляНаездница
как же англичане то живут, еще и в кино снимаются, какой ужосссс
66сезон666серия• 20 августа в 23:21
Мало хто з стоматологів також займається лицевою ортропією. А саме вона необхідна на додачу до брекетів щоб не тільки вирівняти зуби, але й будови щелепи та обличчя.