Майская киска• 21 августа 2025

Як ви вважаєте

Старим, хворим, немічним, інвалідам потрібно допомагати чи ні? Це прошарок населення, який треба ізолювати від суспільства? Щоб вони своїм видом життя не псували усім, гу там уроди всякі...
постою_послушаю• 21 августа 2025
Жирно
Ласую колобками• 21 августа 2025
Цікаво, як саме вони псують усім життя?
Полтавська галушка• 21 августа 2025
😂 А вы бы, если были таким, как хотели чтобы с вами обращались ?
Крим мій• 21 августа 2025
Автор, покажіть ваше фото у повний зріст.
Осьминожко• 21 августа 2025
Ви своїх стареньких батьків вже ізолювали?
Да_Я_ТакаЯ_• 21 августа 2025
От сумы да от тюрьмы....©
Love_Love_Love_• 21 августа 2025
Від суспільства треба ізолювати дурних.
А старі, хворі, немічні , собаки, коти і всі хто не може про себе подбати і захистити якраз і є лакмусом цього самого суспільства.на скільки добре суспільство ставиться до них, на стільки воно здорове, успішне, розвинуте.
автор Майская киска • 21 августа 2025
Ответ дляЛасую колобками
Цікаво, як саме вони псують усім життя?
Своим уродством, болезнями, стонами вечными...
Love_Love_Love_• 21 августа 2025
Ответ дляМайская киска
Схухайте, ви мастурбувати не вмієте чи в чому справа?)))
Ласую колобками• 21 августа 2025
Ответ дляМайская киска
Яким боком те все стосується інших?
Ласую колобками• 21 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В вавці в голові. Такійй здоровенній вавці. Мабуть пора ізольовувати.
Нічний дожор• 21 августа 2025
Считаю, что о таких людях должно заботиться государство. И мне не жаль было бы моих налогов, если бы им платили столько, чтоб закрыть базовые потребности + полностью бесплатные медицина и реабилитация. Ну и хотелось бы, чтоб государство помогало им с обучением и трудоустройством
Тут как тут• 21 августа 2025
І не ліньки в другій ночі отаке морозити.
Автор,а ви що зробите зі своїми ,не дай Бог,старими і хворими батьками?