Личко Невеличке• 21 августа в 18:26

Що зараз з продажем б/у речей?

Так і лишилось все? Потрібно платити податки за продаж б/у речей? Маю на увазі речі після дитини, не секонд-хенд. А то вже й боюсь щось виставляти на продаж, щоб не бути винною як земля колгоспу.
Ку ка ку ка ку• 21 августа в 18:28
Звичайно. За кожну річ 1000грн
Пошаманю• 21 августа в 18:30
Ответ дляКу ка ку ка ку
Звичайно. За кожну річ 1000грн
Покращення, поліпшення
Простецкая• 21 августа в 18:32
По продажам б/в речей повна безнадійність і стагнація
СережкинаЯ• 21 августа в 18:32
Я продаю, как и продавала
Ничего нового не происходило
автор Личко Невеличке • 21 августа в 18:35
Ответ дляСережкинаЯ
Я продаю, как и продавала
Ничего нового не происходило
А як з оплатами? Приймаєте на карту повну оплату чи накладений платіж через НП, УП? Чи продаєте через олх, шафу?
Галябалована• 21 августа в 18:35
Я продаю з оплатою на рахунок ФОП. Не хочу потім доводити, звідки у мене ті копійки
Ответ дляГалябалована
Ну я ж не буду спеціально ФОП відкривати і податки сплачувати, щоб продати кілька дитячих речей.
Нашли в капусте• 21 августа в 18:36
Как и продавала, так и продаю, ничего не поменялось, но у меня мало продаж.. очень
СережкинаЯ• 21 августа в 18:41
Ответ дляЛичко Невеличке
Наложенным не отправляю
Только новая почта и предоплата или через шафу платят сразу перед отправкой
наталья-6ebc• 21 августа в 18:41
Я позавчора їздила в податкову. Мені прийшов лист з податкової , тому що з квітня 2024 по квітень 2025 року мені на карту нова пей прийшов дохід від продажу 400 грн. Це означає що я займаюся комерційною діяльності. В податковій сказали,що зараз взялися за карти нова пей. В майбутньому в планах взятися за баньківські карти. І це ,шо у мене теж раз або два рази в місяць може бути продаж бу речей. Теж продаю бу речі з дітей.
автор Личко Невеличке • 21 августа в 18:49
Ответ длянаталья-6ebc
Жесть. І що вам сказали? Відпустили чи змусили платити податки і штрафи?
Фляшка на трьох• 21 августа в 19:00
Ответ дляЛичко Невеличке
Ага, полная конфискация имущества
Попразендовна• 21 августа в 19:02
Не речі б/у, але як продавала, так і продаю. Дохід 5-7 тисяч, приймаю на банківську картку через безпечну оплату на «л.о.х» або готівкою на відділення
Непереможна• 21 августа в 19:18
Зараз тільки з оплатою на карту, ніяких олх-доставок чи наложки
Моська-слон• 21 августа в 19:19
Ответ дляПростецкая
Точно
Моська-слон• 21 августа в 19:20
Ответ длянаталья-6ebc
Шиздец
Пьяная вишня• 21 августа в 19:26
Я продаю на ФОП чоловіка. Ну як, продаю, всі шугаються, хочуть олх укрпоштою. Коли пишу свої умови, або не відписують, або возмущаються.
Пьяная вишня• 21 августа в 19:28
Ответ длянаталья-6ebc
Це саме в нова пей у вас була відкрита картка, чи маєте на увазі наложку новою поштою?
наталья-6ebc• 22 августа в 21:24
Ответ дляПьяная вишня
Це саме в нова пей була відкрита картка, зараз нова пошта автоматично підтягує картку нова пей,якщо повинні упасти кошти.
Морковку дай• 27 августа в 14:31
Ответ дляГалябалована
Ви видаєте чеки? Що покупець вказує у призначенні платежу?