Каркуша Клара• 22 августа в 10:48

Який серіал для вас зараз топ на Netflix?

Не хочу витрачати час на другосортне.
Зрадорозганячка• 22 августа в 10:50
See, 2019-2022
Царевна в уггах• 22 августа в 10:59
ніхто цього не хоче
фубар
Цвірінь• 22 августа в 11:03
Блин я перестану смотреть сериалы нетфликс.
Смотрю сериал , там геи , ну ладно, к ним уже приввкла к 6 сезону, так нет и тройнячок у них. Нет никакой смысловой нагрузки, чтоб это лепить. На х.на?? Спрашивается,как пропаганда, чесслово, противно, Шо капец, но уже придется досмотреть..
Подурел тот нетфликс с этими меньшинствами, лесбиянки на каждом шагу, би, трындец..
Мольфарочка• 22 августа в 11:07
підпишусь на тему

мені сподобався серіал «Падіння» (The Fall), де грає Джилліан Андерсон
ну і ще раніше ’Maid’ (’Покоївка’)
Мольфарочка• 22 августа в 11:12
Мама дивилася норвезький міні-серіал «Ла-Пальма» (La Palma) 2024 року. Типу фільм-катастрова, тільки серіал
Цікавенький, геїв там не пам’ятаю :)
Обнимашкина• 22 августа в 12:04
Ответ дляМольфарочка
Цікавенький, геїв там не пам’ятаю :)
Там дві дівчинки лесбі)
Люблю_смаколики• 22 августа в 12:06
Fisk. Австралія.
Але він дуже специфічний. Інтелігентний тонкий юмор, цікаві діалоги.
А у нас макарошки• 22 августа в 12:10
Ответ дляЛюблю_смаколики
Fisk. Австралія.
А є український переклад? Я його шукала не на Нетфліксі і в українській озвучці я не знайшла.
Santander• 22 августа в 12:13
Ответ дляА у нас макарошки
Його по ходу зараз немає на нетфлікс взагалі
Советничаю тут• 22 августа в 12:31
Ответ дляЛюблю_смаколики
Fisk. Австралія.
Ви в Україні його на нетфлксі дивитеся? У мене його не знаходить(
Мольфарочка• 22 августа в 13:44
Ответ дляОбнимашкина
Там дві дівчинки лесбі)
ок, я його, по суті, не дивилася :) так, краєм вуха чула, і мама казала, що їй сподобалося
Люблю_смаколики• 22 августа в 14:05
Ответ дляСоветничаю тут
Так, в Україні. Навіть третій сезон в анонсі висить.
Советничаю тут• 22 августа в 14:15
Ответ дляЛюблю_смаколики
Може ви аккаунтом не українським користуєтесь?
Люблю_смаколики• 22 августа в 14:22
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, я завжди дома. Але налаштування на контент кількома мовами, може це має значення.
Советничаю тут• 22 августа в 14:30
Ответ дляЛюблю_смаколики
У мене кнопка мови українська не отжимається. Якщо кнопку англійська можна отключити, то українську - ні. Тобто реєєструючи профіль, вказували країну Україна, і для України обмежений контент буде, ніж для якоїсь європейської країни
А зараз цей серіал у вас знаходить? 1-2 сезони можна подивитися?
Ванна Тазиковна• 22 августа в 14:34
Прибережжя
Купи слона• 22 августа в 14:57
Пісочний чоловік
Ламборджини• 23 августа в 10:15
Никто этого не хочет