Марафетчица• 22 августа 2025
Как научиться говорить на украинском свободно? Очень тяжело
Бешене сарі• 23 августа 2025
Ответ дляЛеся Українка
Фильмы и сериалы я смотрю в нашем переводе
Действительно просто отлично 👍
Попробую ещё и книги читать
Действительно просто отлично 👍
Попробую ещё и книги читать
Спробуйте, спочатку може бути не звично, а потім кайф, і граматику теж підтягуєш читаючи.
Хвильоватиша• 23 августа 2025
Ответ дляElizAb
Что вы пишите бред??я правильно написала потому что писала на русском!!!учитесь лучше
Не пишите, а пишете. Учитесь сами.
Почекуха• 23 августа 2025
Ответ дляElizAb
Удалено администрацией...
Дивно, а поки вас не було - не смерділо
Перекус беру завжди• 23 августа 2025
Ответ дляТихомандражная
Просто намагайтеся говорити. Нічого страшного не буде, що буде суржик. Це нормально. Люди зрозуміють.
Я теж не завжди можу правильно щось сказати. І не соромлюсь.
Дякую, що були в мене україномовні друзі, - із ними я постійно намагалась говорити. І знаєте,- вони це поважали.
Навідь якщо це буде повільно,- нічого страшного.
Лише намагатися спілкуватися українською мовою - мало. Тому в нас багато хто розмовляють з помилками і навіть не помічають цього. Будь яку мову треба вивчати.