Шпондєр• 23 августа в 14:23

ОК щоб відстрочити місячні! Хелп!

Збираюся в довгоочікувану відпустку на 2 тижні на море, і прямо посеред відпустки мають початись КД.
Мені порадили такий прийом - почати пити ОК і вкінці відпустки відмінити і після відміни почнуться КД.
Планую почати пити сьогодні, цикл має початись 30 серпня.
Як думаєте, вдасться відстрочити? Або хоча б щоб менше днів йшли? Хто має досвід, або лікарі, порадьте будь ласка!
Тому що 4 дні точно випаде, а дитина мала буде лізти в море, я не зможу з нею купатись(
Белая и пушистая• 23 августа в 14:25
Не раджу бавитися з ОК, перші 4 місяця до них йде звикпння і можуть бути проривні кровотечі. Раджу використовувати тампони або чашу і відпочивати спокійно
автор Шпондєр • 23 августа в 14:25
Хто ставить фіолетові морди, хоча б поясніть чому?
Пік Антна• 23 августа в 14:25
Не страдаете фигнёй. Если вы не пили ок, то и не начинайте.
автор Шпондєр • 23 августа в 14:26
Ответ дляБелая и пушистая
Тампони як варіант,але точно не на перші дні.
Чашами не можу користуватись.
Пік Антна• 23 августа в 14:26
Ответ дляШпондєр
Это ж не конфетка, вы что не понимаете сами?
Белая и пушистая• 23 августа в 14:26
Ответ дляШпондєр
Чашами не можу користуватись.
А чому не з першого дня?
автор Шпондєр • 23 августа в 14:27
Ответ дляПік Антна
Пила раніше, але я тільки на один місяць хочу, як термінова допомога
автор Шпондєр • 23 августа в 14:28
Ответ дляБелая и пушистая
А чому не з першого дня?
Дуже сильні і дискомфортно
Белая и пушистая• 23 августа в 14:28
Ответ дляШпондєр
Ця ’допомога’ викличе збій гормонального фону
Белая и пушистая• 23 августа в 14:28
Ответ дляШпондєр
Дуже сильні і дискомфортно
Просто змінювати частіше
Анонім Секретар• 23 августа в 14:29
Ответ дляШпондєр
Дуже сильні і дискомфортно
у вас и так проблемы - вы хотите еще больше?
автор Шпондєр • 23 августа в 14:29
Ответ дляАнонім Секретар
В мене немає проблем, але дякую за пораду 😅
Атиква• 23 августа в 14:30
До полугода идёт привыкание к ок. Почитайте побочки, прорывистые кровотечения в числе них.
Метод , который Вы описали работает на тех, кто давно уже пьёт их.
Я лично столкнулась с этим. Я прям очень не советую ради этого их принимать. Там кроме этого, ещё масса возможных побочек. Какая из них выстрелит одному Богу известно и главное , что Вы с ней будете делать в отпуске. Такая себе лотерея.... но решать конечно Вам
Анонім Секретар• 23 августа в 14:30
Ответ дляШпондєр
судя по всему есть...
автор Шпондєр • 23 августа в 14:31
Ответ дляАтиква
Дякую за змістовну пораду. Піду таки в магазин по тампони…
Госпожа Белладонна• 23 августа в 14:31
Я б не игралась со своим здоровьем...первые два дня погуляйте с ребёнком по городу, сводите на батуты, например, а потом тампоны...
Сіточка• 23 августа в 14:32
Ответ дляШпондєр
Якщо ви вже готові гратись зі своїм здоров´ям, то за кілька днів до місячних і в перші дні попийте відвар шавлії. Вона зменшує кровотечу і вам вистачить тампона.
Атиква• 23 августа в 14:35
Ответ дляШпондєр
Все буде добре ) прийдеться міняти звичайно. Але це реально... можна ще лимончика їсти перед пляжем. Не знаю чому, але в мене після нього хоч не заливає декілька годин. І в багатьох так знайомих. Хоч я і не шукала цьому якесь наукове пояснення
Атиква• 23 августа в 14:36
Ответ дляСіточка
О, про шавлію дякую. Мені теж пригодиться
Сіточка• 23 августа в 14:38
Ответ дляАтиква
Я її пила коли закінчувала гв і якраз попало на місячні. Реально менше йшли. Дійсно діє.
Атиква• 23 августа в 14:44
Ответ дляСіточка
Дякую дуже
Забрызжу ядом• 23 августа в 14:47
Ответ дляШпондєр
Тому що КОК це не цукерки. По-перше треба знати чи немає у вас протипоказань, як мінімум треба щоб оглянув гінеколог
По-друге їх не приймають коротким курсом, це шкідливо для організму
По-третє період адаптації від 1 до 3 місяців і скоріш за все будуть нерегулярні кровомазання
Крім того початок прийому в перший день циклу, але не пізніше 5 дня. Починати за 6 днів до місячних вкрай неправильно
Це я вам пишу як лікар
КротоТо• 23 августа в 14:47
Поговорите с гинекологом. Мне назначали в лечебных целях, три месяца без перерыва. Чтобы не было месячных
Забрызжу ядом• 23 августа в 14:48
Ответ дляПік Антна
І головне не варто починати, якщо потім не планує пити на регулярній основі. Щоб не було шкоди організму, то пити треба щонайменше 9-12 місяців
Забрызжу ядом• 23 августа в 14:48
Ответ дляШпондєр
Чашами не можу користуватись.
У вас рясні місячні?
Забрызжу ядом• 23 августа в 14:49
Ответ дляШпондєр
Неможна! Тим більш неможна починати прийом за тиждень до місячних. Відкриється кровотеча і що ви на морі будете з нею робити?
Забрызжу ядом• 23 августа в 14:51
Ответ дляШпондєр
Дуже сильні і дискомфортно
Люба автор, дуже вас прошу запастися великими тампонами та варіантами відпочинку з дитиною не на пляжі. А потім, коли повернетесь, то в плановому порядку відвідайте гінеколога і нехай він вам підбере КОК, який ви будете приймати постійно і який зменшить вам місячні або обговоріть варіант встановлення Мірени. І тоді наступного літа у вас таких питань вже не буде
Чудо в декрете• 23 августа в 15:09
Ответ дляШпондєр
Чашами не можу користуватись.
Если вы не принимаете сейчас кок, а только ради отпуска начнёте, у вас ничего не выйдет, будет нарушение цикла и все
Педиатор_я• 23 августа в 17:05
Ответ дляШпондєр
Чашами не можу користуватись.
просто починайте нову пачку без перерви
автор Шпондєр • 23 августа в 18:19
Ответ дляЗабрызжу ядом
У вас рясні місячні?
Перші два дні так, рясні