3@йk@• 23 августа в 23:04
Чи можна хрестити нам з чоловіком різних дітей з однієї сім´ї?
Мені запропонували стати хрещеною дівчинці. До цього нікого ще не хрестила (говорять, що дівчині краще першого хрестити хлопчика). Але я, м´яко кажучи, неприємно здивована. Ця сім´я останнім часом ставилась до мене не дуже гарно. Мій чоловік уже хрестив у них 1 дитину. Тепер для іншого маляти хочуть взяти мене хресною. Чи можна так робити, щоб чоловік і дружина були кумами в одній сім´ї, але в різних діток? Це мене теж насторожує. Я не знаю що робити, душа в мене не лежить і все до цієї сім´ї. А через батьків відчуваю, що буде неприязнь і до дитини. Бачитися приходиться часто, бо це родичі(( Капець одним словом.
Кили и Манджаро• 23 августа в 23:05
Можно. Мой муж крестил ребенка наших друзей, а кума крестила потом одного из наших детей.
Луноликая Вика• 23 августа в 23:07
Нельзя чтобы оба крестные были мужем и женой или спали вместе.
За ким я буду?• 23 августа в 23:08
Взагалі дивуюсь як люди обирають кумів. Невже нема близьких? Навіщо брати людину з якою відносини не дуже?
Луноликая Вика• 23 августа в 23:08
Я так понимаю, что муж может стать крёстным у второго ребёнка, но вы с мужем вдвоём нет. Разве что другой мужчины и вы.
Мальчижка• 23 августа в 23:08
Ответ дляЗа ким я буду?
Ой ненавижу це все
3@йk@
• 23 августа в 23:10
Ответ дляЗа ким я буду?
Я теж не розумію такого
Дама-мадама• 23 августа в 23:11
Ответ для3@йk@
Я чула, що не можна відмовлятись від такого
а то шо?
Луноликая Вика• 23 августа в 23:12
Ответ для3@йk@
Я вам написала условия при которых вы можете отказаться.
За ким я буду?• 23 августа в 23:12
Ответ дляДама-мадама
а то шо?
Знаю теж що неможна але тут родичі то стане ворогом на все життя
За ким я буду?• 23 августа в 23:13
Ответ дляЛуноликая Вика
Так у автора другий мужчина будет с ней. Муж первого крестил.
3@йk@
• 23 августа в 23:13
Ответ дляЗа ким я буду?
Так, все вірно
Луноликая Вика• 23 августа в 23:14
Ответ дляЗа ким я буду?
Хм. А, теперь поняла.
3@йk@
• 23 августа в 23:14
Ответ дляЗа ким я буду?
Так((
Луноликая Вика• 23 августа в 23:14
Ой, нафиг надо. Откажитесь. Такой крест на всю жизнь брать. Зачем?!
НеВРотик• 23 августа в 23:14
Ответ для3@йk@
Краще відмовитись, ніж хрестити з негативом
ГЛЮкоза• 23 августа в 23:17
Можно. Вам с мужем нельзя крестить одного и того же ребенка. А разных (хоть и кровных сестер / братьев) можно
НеВРотик• 23 августа в 23:20
Ответ дляЛуноликая Вика
Підтримую. Мене в свій час вмовили.
Жалкую, що таки погодилась.
3@йk@
• 23 августа в 23:21
Ответ дляНеВРотик
Підтримую. Мене в свій час вмовили.
Жалкую, що таки погодилась.
Чому жалкуєте?
Луноликая Вика• 23 августа в 23:25
Ответ для3@йk@
Чому жалкуєте?
Потому, что например я своего крёстного только один раз видела. Только крестная поддерживает со мной связь. Крестный свалил и забыл как звать моих родителей.
Миллениалка• 23 августа в 23:25
Ответ дляЗа ким я буду?
Близкие подарочки и так подарят. Есть такие кумовья...
НеВРотик• 23 августа в 23:27
Ответ для3@йk@
Чому жалкуєте?
Жалкую, бо доводиться грати роль якої я не хотіла. Для мене це важко морально.
дожену і ощасливлю• 23 августа в 23:28
От же придурки: я чула, а мені одна баба сказала. Если вы насколько набожные, так спросите у своего настоятеля. Там другое важно. Хоть почитайте, кто должен стать крестным в православии.
Маргарита и Мастер• 23 августа в 23:29
Ответ дляЗа ким я буду?
Так автор и так не хочет с ними общаться и они ей неприятны, то какая разница?
3@йk@
• 23 августа в 23:31
Ответ дляНеВРотик
Розумію, мені вже погано від цього стає,як подумаю
3@йk@
• 23 августа в 23:32
Ответ дляМаргарита и Мастер
Можно. Но если вы не хотите - отказывайтесь
Якшо відмовлюсь,то дуже образяться
Миллениалка• 23 августа в 23:36
Ответ для3@йk@
Якшо відмовлюсь,то дуже образяться
Лучше пусть обидятся. Вы готовы лет как минимум 10 приходить на дни рождения и поздравлять этого ребёнка, общаться с родителями?
НеВРотик• 23 августа в 23:36
Ответ для3@йk@
Якшо відмовлюсь,то дуже образяться
Просто скажіть, що ви не можете взяти на себе таку відповідальність.
Думайте про себе в першу чергу.