Гл. Амурная• 24 августа 2025
Що збуджує чоловіків у жінках без грудей?
Якщо ще й попи немає? Ось він дивитися пвд час сексу і за що погляд чіпляється?
Обстановщица• 24 августа 2025
Вам на інший форум треба.
Але як правило жінку вибирають не за ліфчиком.
Жити все життя не з грудьми а з людиною.
Гл. Амурная
• 24 августа 2025
Ответ дляОбстановщица
Вам на інший форум треба.
Це 100%, але я питала про секс який для чоловіків дуже важливий
Шумелка Мышь• 24 августа 2025
Ответ дляГл. Амурная
Вам дали чітку відповідь.
Чи ви думаєте, що чоловіки не люди, і реагують виключно на фізичні подразники?
Ну то вони теж люди. І реагують не тільки на груди.
А на всю жінку. В цілому.
Однозначно• 24 августа 2025
Ответ дляГл. Амурная
Я очень худая. Нет ни груди, ни попы. Талии тоже))
Но очень красивое лицо.
Мир Мир Мир!• 24 августа 2025
личность, автор, личность. Сексуальность и харизма от внешности не зависели никогда.
Свезло так свезло• 24 августа 2025
Странный вопрос
И что значит без грудей ? Полное их отсутствие?
Королева краси• 24 августа 2025
Жінка збуджує вцілому. Розумних чоловіків збуджує співпадіння на рівні особистостей. Я худа і з грудьми 1,5 все життя, знаю, яким подобаюсь)
СамавиховуюКота• 24 августа 2025
Чоловіків збуджує все, куди можна встромити свій стручок. Ви трохи переоцінюєте їх естетичний інтелект.
12 галюцинаций• 24 августа 2025
ну от я була в молодості худа і тщедушна. але я секс дуже любила. цим і брала). і заміж вийшла, і все ок.
12 галюцинаций• 24 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
а мені здається, що ви переоцінюєте рівень тестостерону в сучасних чоловіків).
СамавиховуюКота• 24 августа 2025
Ответ для12 галюцинаций
Якщо вам трапляються чоловіки з проблемною потенцією не значить, що це проблема сучасних чоловіків загалом
12 галюцинаций• 24 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
якщо навколо вас всі озабочені кавказці з гір, яких прямо збуджує все навколо, то нІчого на особистості переводити розмову.
Королева краси• 24 августа 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Певну частину так, але далеко не всіх
Свезло так свезло• 24 августа 2025
Ответ для12 галюцинаций
Вы сейчас так не очень хорошо прошлись по целой нации
Сіґеле-міґеле• 24 августа 2025
Во время секса не до разглядывания. Если до секса дошло, значит все подходит, и ее плоская грудь и его живот.
Якщо брати з сторони сексу то була подруга фігуриста і з 4 розміром, ну все подобалось окрім того що в неї завишена самооціннка і за того що вона гарна майже ідеальна в неї компліменти валять з усіль. То в інтимі вона як командор і завжди знизу і купа тарганів бо вона ідеальна. А безформені голодні, вона висосе з вас всі соки. Але брєвно зустрічається усюди. Все залежить від менталітету і вподобань бо це особисте
Тарабарщина• 24 августа 2025
Ну как объяснить , есть определенный сексуальный вайб, он притягивает, а там уже не до размеров
Вообще не факт• 24 августа 2025
Ответ дляГл. Амурная
Такий важливий, что полно импотентов, которым на секс все равно. И по аналогии вашего вопроса, что возбуждает в полных женщинах, которых большая часть? Жировые складки и целлюлит? А в пожилых? Когда случайно беременные после 45?
Вы сильно забиты стереотипами
Сколько_мне_лет?• 24 августа 2025
Ответ для7_кг_рыбы
Ну между ног есть очень привлекательное место.Или там тоже ничего нет ?
Мы уже знаем что любите когда там у женщины рыбой тхне((( даже ник придумали
помимо всего описанного в комментариях добавлю:
выделяют людей которым важны
формы для возбуждения,
некоторым - одежда,
некоторым- голос,
некоторым -цвет волос,
некоторым- личный запах
бывает совпадают сочетания и бывает отклик флюидов мужчины на флюиды женщины взаимные - гормональное сочетание
выделяют людей которым важны
формы для возбуждения,
некоторым - одежда,
некоторым- голос,
некоторым -цвет волос,
некоторым- личный запах
Кили и Манджаро• 24 августа 2025
Ответ дляОднозначно
Но очень красивое лицо.
Это вам кажется что оно очень красивое ))
бювет_в_обед• 24 августа 2025
Ответ дляВообще не факт
Вы сильно забиты стереотипами
45 - это пожилые?)))