Вилами по воде• 24 августа 2025
Яке взуття у вас та дітей для подорожей в гори?
Цікавить і зимове і демі
Я только за!• 24 августа 2025
Почитайте, что такое трекинговая обувь и обувь для хайкинга.
Вот именно она вам и нужна. А встречается она у десятков брендов - от спортивного массмаркета, до дорогих полупрофессиональных брендов.
Бубль Гум)• 24 августа 2025
Беру тренингов ботинки, waterproof, обычно что-то недорогое, в последний раз Hi-Tec были, но мы не ходим высоко или на проф.уровне, только в качестве прогулок, так как живём в такой местности.
Вилами по воде
• 24 августа 2025
Ответ дляБубль Гум)
Дякую. Мені теж дляпрогулянок та легких маршрутів
КараПузовна• 24 августа 2025
У доньки були черевики кечуа з декатлону, керрімори з секонда, зараз маккінлі з інтерспорту. Сандалі трекінгові екко, кечуа та меррели. У сина зараз керрімори черевики, сандалі меррели. У мене були різні черевики - аутвенчери, скарпа, зараз бюджетні маккінлі. Сандалі визнаю лише екко.
Вилами по воде
• 24 августа 2025
Ответ дляКараПузовна
Не ппомокають? Бо у мого кечуа були то промокали навіть в місті
КараПузовна• 24 августа 2025
Ответ дляВилами по воде
Ні, не промокали. Вона в Пласті, у них часто вилазки в Карпати. Нинішні маккінлі промокають, але там текстиль. В кечуа не було текстильних вставок.