оксюморон• 24 августа в 17:22

Чи є у вас подруги з дитинства? Ви часто спілкуєтесь?

Так як я не маю ні братів, ні сестер, то чогось дуже, аж занадто, чіпляюсь за дружбу. І ось в 35 років мене осінило, що ця дружба давно вже й не дружба, і нікому не потрібна. Одна подруга просто стала ігнорувати, бо з´явився якийсь новий чоловік. А вона коли закохується, то все, всесвіт прощавай, а тільки потім її отрезвляє. А друга просто маніпулює завжди дітьми, скрутним матеріальним становищем, причому так нахально, типу "а ти могла би і допомогти".
Мабуть треба ставити мені крапку.
Лялька в колисці• 24 августа в 17:23
Есть 2, часто
Фиона Шрековна• 24 августа в 17:23
Сейчас уже нет
Сірничок• 24 августа в 17:24
Була довго зі шкільних років, але після 40 в неї розвилась психічна хвороба і перестали спілкуватись
Пандора• 24 августа в 17:24
Да, есть. Просто у каждого своя жизнь, видимся. И помним друг о друге, даже долго не встречаясь с теплом в сердце. Подруги у меня не для слива всего про себя, а для приятного общения.
Панна Кота• 24 августа в 17:24
Ні. Саме з дитинства - таких немає. Спілкуюсь з тими з ким познайомилась на роботі або коли діти малі були (з мамочками)
Пандора• 24 августа в 17:24
Просто я не понимаю дружбы где днями на телефоне и все про себя рассказываешь или тебе.
Горлаю зрання• 24 августа в 17:25
Ответ дляПандора
Аналогично
Автор, у вас просто похоже грустная своя жизнь, нет личной жизни, семьи
Намазюкана нішою• 24 августа в 17:25
Друзі є. Найвірніші і найдорожчі ті, якими не бачишся роками, але це ті, яким можна позвонити вночі і вони допоможуть не запитуючи.
Панна Кота• 24 августа в 17:25
Дружба це гарна річ. Але гарного друга ще треба знайти.
Намазюкана нішою• 24 августа в 17:26
Про ’ а ти могла б і допомогти’ що мається на увазі і, як регулярно?
Тантрический кекс• 24 августа в 17:26
Да,дружим 30 лет уже. Верю в дружбу
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 августа в 17:27
когда заканчивается наивность, заканчивается детство, независимо от возраста.
я с этим покончила, чего и вам желаю
Khmelnichanka• 24 августа в 17:27
Друзі є.
В усякому разі, мені вони дорогі.

Спілкуюсь рідко, і вже багато років - онлайн.
автор оксюморон • 24 августа в 17:27
Ответ дляГорлаю зрання
Аналогично
Є чоловік, дитина, робота і кіт.
Не дивлячись на все, я чомусь вважала, що і дружбі має бути місце.
Калинові вуста• 24 августа в 17:27
Так
Пандора• 24 августа в 17:28
Ответ дляоксюморон
Є чоловік, дитина, робота і кіт.
Если нужно считать, что должна, значит ее нет. Это же не дети. Всегда можно перестать дружить, если это в тягость. Да и не дружба это.
из_под_тишка• 24 августа в 17:32
Одна-она же Кума, но мы не в одном городе живем. Видимся 3 р в год. А так созваниваемся ..
Фсе..
Почекуха• 24 августа в 17:35
Есть, уже не очень часто.
Мы живём в разных странах и у всех свои (разные) проблемы
Allein74999• 24 августа в 17:38
Две. Одна за границей сейчас, видимся раз в год, раз в нед или по мере поступления новостей списываемся. Вторая через два дома от меня, видимся раз в мес, бо для ее мужа -я подаю плохой пример, как надо жить)))
dulenok• 24 августа в 17:39
С подругой дружим 33 года, и работаем вместе, и знаем сейчас в одном доме ( на разных этажах)
Панна Кота• 24 августа в 17:42
Ви можете сказати , без агресіі, подрузі що вам дещо дискомфортно коли вона по фінансову допомогу до вас звертається. Можливо як подруга вона непогана людина і ви не хотіли б її втрачати.
ДеньгиНеСдаю• 24 августа в 17:46
Нема. Не пережили моєї успішності.
Глаза_в_3_карата• 24 августа в 17:52
Есть. Дружили наши мамы, бабушки были приятельницами. Папы дружат. Мы дружим всю жизнь с рождения. Теперь дети дружат)) но наша история уже больше не о дружбе, мы считаем, что мы семья)
Общаемся каждый день. Сейчас в разных странах, но всегда на связи
ЯсноВидящая• 24 августа в 17:59
Так. Спілкуємось не часто, дружимо в соц мережах
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 августа в 18:22
По вайьеру и ватцапу дружим в основном, где ты, как ты
У всех своя жизнь, все в разных странах
Возле себя не держу подруг, за ненадобностью
Все знаю від і до• 24 августа в 18:41
Ті що з дитинства вже не подруги, бо життя розвело по різним містам і зв´язок поступово втратили. Бачимось раз на декілька років, але вже якось і поговорити нема про що, більше приятельки з якими поверхневі теми.