Цікаво
english book• 24 августа в 21:57
Ответ дляNathalie27
Тільки бити ними не можна
Чому не можна?Можна по окупованим територіям.
Тетя Фрося• 24 августа в 21:59
У нас были Байрактары, у нас были Леопарды, у нас были Ф-16 и всякого разного у нас было. Но ☝️☝️☝️☝️ в микроскопических количествах. Дают чтобы немного ещё продержались, ещё немного наших мужиков поубивали. Это ни на что не влияет, если это дают чисто ради рекламных роликов своему оружию.
Ответ дляАтиква
Якщо Україна не послухається, наступним разом пісю буле нюхати, а не ракети возити
Уже другий раз по Дружбі шмальнули як трамп сказав що він дуже розгніваний через це
Тут тобі американці голуби миру, тут тобі під столом карти тасують
Nathalie27• 24 августа в 22:08
Ответ дляlilul990
По дружбі не ракетами шмаляють
Ответ дляАтиква
Склад нехай організують у зе в хаті. А не знов як завжди
Взагалі , не розумію навіщо в ЗМІ це оголошувати , звітувати і т д. ? Вот нафіга? Бляха , ще хрестик нехай поставлять на місці складу. Йолопи
Та ну прям
Коли інфа вже гуляє, це означає що ця інфа вже в минулому, а ракети заховані ВЖЕ. А не ідуть тільки