САМ_ТАКОЙ• 24 августа в 22:43
Клімакс?
Маю 50 років. І ось з початку червня немає місячних. Це клімакс? Чи потрібно з цим до лікаря?
САМ_ТАКОЙ
• 24 августа в 22:47
Ответ дляРанковий базар
Сходите конечно, это лишним не будет.
Зараз не в Україні то трошки накладно. Але мабуть прийдеться
Соседушка• 24 августа в 22:48
Може бути що завгодно
Клімакс (менопаузу) ставлять після року припинення менструацій
САМ_ТАКОЙ
• 24 августа в 22:49
Ответ дляСоседушка
Може бути що завгодно
Були якісь симптоми ,в піт кидали, але то і ще літо аномально жарке було
Соседушка• 24 августа в 22:50
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ви хоч трохи хоч щось читали на цю тему?
Голена блондинка• 24 августа в 22:52
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
ну звісно , клімакс.
Как_б_не_так• 24 августа в 22:55
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
фсг сдайте, результаті прокоментирует джипити
САМ_ТАКОЙ
• 24 августа в 22:56
Ответ дляКак_б_не_так
Тут не так просто записатись на аналізи
САМ_ТАКОЙ
• 24 августа в 22:57
Ответ дляСоседушка
Звісно
Мозговая пилочка• 24 августа в 23:02
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А до цього йшли завжди регулярно? Якщо так, то це ще може бути пременопауза. В будь якому разі до лікаря треба.
САМ_ТАКОЙ
• 24 августа в 23:03
Ответ дляМозговая пилочка
Так +- пару днів
Мозговая пилочка• 24 августа в 23:10
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так +- пару днів
В мене в 48 років почалися збої. Цикл став 60 днів. Потім може пару місяців 30 днів, як раніше. Коли велика затримка, то припливи і всі радості.
У когось припиняються в один момент. Як писали вище клімакс,це якщо довго немає, здається 10-12 місяців
САМ_ТАКОЙ
• 24 августа в 23:12
Ответ дляМозговая пилочка
Не так запитала: початок клімаксу
іронічна антитеза• 24 августа в 23:17
Ответ дляМозговая пилочка
В мене зараз так, теж 48 років. А почалося в 47. Цикли стали від 40 до 60 днів - рази 4, потім цикла 4 - по 20-25 днів, потім раз знову 60, потім декілька циклів по 21-24, зараз знову чекаю вже більше 30 днів.
САМ_ТАКОЙ
• 24 августа в 23:18
Ответ дляіронічна антитеза
Ви зверталися до лікаря?
іронічна антитеза• 24 августа в 23:20
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ви зверталися до лікаря?
Я зверталася з різними симптомами. Решту вже полікували, а тепер треба здати великий список гормонів, поки ще не здавала.
Мозговая пилочка• 24 августа в 23:20
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Не так запитала: початок клімаксу
Звісно, враховуючи вік і те, що в дар кидає. Але можуть бути і інші причини.
Я здавала аналіз на фсг, пролактін, гормони щитовидки, загальний аналіз крові ну і плюс узі. Але це в Україні. Знаю, що за кордоном так не обстежують, принаймні це буде дуже дорого .
А в якій ви країні? В Німеччині наче з 50 років обстеження повне безкоштовне.
САМ_ТАКОЙ
• 24 августа в 23:22
Ответ дляМозговая пилочка
Але сімейний не направляє. В основному чекайте, саме розсмокчеться
Мозговая пилочка• 24 августа в 23:22
Ответ дляіронічна антитеза
А коли затримки великі ,як себе почуваєтесь? В мене припливи, біль в суглобах, м´язах, втомлююсь, пагано сплю, отіеаю. Хоч раніше могла солоної риби на ніч навчитися і нічого. А потім ,коли 30 днів,все ок, наче знову молодість:))
САМ_ТАКОЙ
• 24 августа в 23:24
Ответ дляМозговая пилочка
Ніби як раніше, інколи більше пітнію. І інколи груди поболюють
іронічна антитеза• 24 августа в 23:28
Ответ дляМозговая пилочка
Іноді бувають припливи. Не такі жахливі, як інколи пишуть, що прокидаєшся в калюжі поту, і не дуже часті, але буває. Втомлюваність так, є, не певна, що з цієї причини.Чогось ще не пригадаю, бо безсоння в мене давнє, І все це не залежить в мене від того, довгий цикл чи короткий. Хіба що припливи на довгий скоріше припадають.
КаваЗМолоком• 24 августа в 23:35
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Тут не так просто записатись на аналізи
В приватній здайте. Або в Україну мотніться, я не жартую.
Самохвалова• 24 августа в 23:45
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Сдайте ФСГ, этого достаточно
Мозговая пилочка• 25 августа в 00:00
Ответ дляіронічна антитеза
В мене в квітні була затримка десь 60 днів, припливи майже кожну годину, потім два цикли нормальні, на щастя це випало літом, не дивлячись на жару все нормально було. І от зараз знову затримка і почалося:((
А ви щось приймаєте?
Мозговая пилочка• 25 августа в 00:01
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А страховка у вас є? Зверніться напряму в страхову. Або до гінеколога.
іронічна антитеза• 25 августа в 00:09
Ответ дляМозговая пилочка
А ви щось приймаєте?
Нічого не приймаю, бо ще не здала гормони і не зробила узд. В принципі я не сказала б, що погано почуваюся, щоб приймати щось. Припливи трохи бісять)), але що ж. Я раніше б і не приймала, якби гомональне виписували б, бо була фіброаденома в грудях. Її ось в серпні видалила, тепер думала гормони здати, але - затримка. Да і аналізи і узд тисяч на 6-7 тягнуть, то теж думаю, може в державну йти, а нев приватну. Якраз поки місячні почнуться, щось надумаю))
Мозговая пилочка• 25 августа в 00:13
Ответ дляіронічна антитеза
В мене зі знижкою лікаря вийшло десь на 4 тисячі аналізів. Мені пропонувала лікар гормони -фемістон. Але я боюся, в мене показники крові -густа кров, до того ж в сім´ї були інсульти, і також кісти в грудях.
іронічна антитеза• 25 августа в 00:17
Ответ дляМозговая пилочка
Мені лікарка ніяких знижок не пропонує, тому так приблизно подивилася, скільки вартуватиме.
Густа кров - це гемоглобін трохи підвищений? А кісти в грудях в мене теж є... Тому не знаю, чи прийматиму я гормональне щось, якщо випишуть.
САМ_ТАКОЙ
• 25 августа в 08:51
Ответ дляМозговая пилочка
Є, принцип тут інший. Треба направлення від сімейного або приватно
САМ_ТАКОЙ
• 25 августа в 08:51
Ответ дляСамохвалова
Сдайте ФСГ, этого достаточно
Вижу есть такие тесты быстрые, сегодня куплю