Залізна пані• 24 августа в 22:43

Як зібрати себе по кусках? Розлучення після 20 років шлюбу…

Дівчата, допоможіть(
Стараюся триматися перед батьками, дітьми, але іноді плачу пів ночі. Хоча не дуже є за ким. Останнім часом крім болі нічого не відчувала з наших відносин. Можливо, плачу за минулим, в якому було добре. Але відразу згадую все погане, розумію, що рішення правильне.
Але воно мене болить, так болить, що дихати не можу
мимАпроходила• 24 августа в 22:44
Тварь муж ваш
Не вмію заміряти• 24 августа в 22:46
Як не можете дихати, то може не треба
Бесбардак• 24 августа в 22:46
Діти малі, чи дорослі? Чоловік пішов?Чи , що сталось? Грошима допомагає, чи й на дітей забив?
ЛюблюДевчонок• 24 августа в 22:46
Ответ дляНе вмію заміряти
Як не можете дихати, то може не треба
А как же роль жертвы?
Пополняю_Карму• 24 августа в 22:46
Собирайтесь у меня год прошёл. Все прийдет постепенно. Очень больно,я на спорт пошла. Переехала в другой город. И то злость уже накрывает. А так привыкнете, поймёте как кайфово все-таки самой.
Электричка• 24 августа в 22:46
Ви плачете не за людиною. Ви плачете за своїм життям, за втраченими можливостями, за всім тим, про що колись так мріялося, але, так і не сталося. Це просто треба пережити. Все проходить і це пройде, як би банально не звучало.
Seehund• 24 августа в 22:47
Вам надо это пережить, отплакать и с новыми силами в новую жизнь.
Бесбардак• 24 августа в 22:47
Пишите рішення правильне, то це Ви на розлучення подали? Якщо це Ваше рішення, то в чому трагедія?
Фляшка на трьох• 24 августа в 22:47
А чому розлучилися?
Триндю-бриндю• 24 августа в 22:48
Сходите к психологу вылейте кучу гавна на мужа и не замыкайтесь , потом соберитесь идите в спорт или другое хобби найдите и так постепенно выйдите из этого состояния
Бурундучиха• 24 августа в 22:49
Мне как то странно, что в это время у людей еще есть время на разные измены или даже розлучення.
Arctic777• 24 августа в 22:49
Купите себе путёвку
Садоводница• 24 августа в 22:50
20 лет. Ну прям любовь и голуби
автор Залізна пані • 24 августа в 22:50
Ответ дляБесбардак
Проблема в алкоголі. Поки не допомагав, 2 тижні пройшло. Ці 2 тижні з дітьми на контакт не виходить
автор Залізна пані • 24 августа в 22:51
Ответ дляФляшка на трьох
А чому розлучилися?
Його запої періодичні
автор Залізна пані • 24 августа в 22:52
Ответ дляArctic777
Купите себе путёвку
В мене син - першокурсник, в іншому місті. І дівчинка школярка. Грошей поки вистачає, але не на путівку(
Жерица ночи• 24 августа в 22:53
Треба мати ще своє життя, а не трималися лише навколо чоловіка. Тоді так і виходить, пішов і все рухнуло. А хто ви без нього ? А хз хто….. А було б щось своє по життю, професія, подруги, хоббі, занятті цікаві, спорт і т.д., то за цим всім не відчувалося б що аж така втрата в житті прямо, що все розвалилося без нього. Чоловік має бути не основою життя, а його частино. Так важливою частиною, але все ж таки частиною, а не всім життям.
Смажена полуничка• 24 августа в 22:54
Ответ дляЗалізна пані
А на аліменти подали ? Чи він не працює ?
Паспортний стіл• 24 августа в 22:54
Ответ дляЗалізна пані
Співчуваю. Але алкоголіки рано йдуть з життя. Ви не повинні гаснути з ним ще років 20, а потім залишитися вдовою в 60. Влаштовуйте своє життя зараз зі здоровим чоловіком.
Повторюйте собі, що це на краще і тепер ви щасливіша, не помітите, як зовсім скоро біль мине.
автор Залізна пані • 24 августа в 22:55
Ответ дляСмажена полуничка
Поки не подала. Працює, заробляє непогано
автор Залізна пані • 24 августа в 22:56
Ответ дляЖерица ночи
В мене є робота, подруги, і все інше, що ви написали. Але, мабуть, ви такого не відчували ніколи…
Смажена полуничка• 24 августа в 22:56
Ответ дляЗалізна пані
Ну то подавайте , не чекайте
автор Залізна пані • 24 августа в 22:57
Ответ дляПаспортний стіл
Дякую
Але мені не потрібен знову чоловік, ніякий
Я просто хочу спокою
Пригаю-цибаю• 24 августа в 22:58
Авторе, тримайтеся. Я нажаль не можу дати якусь дієву пораду бо цей шлях кожна люди на проходить по-своєму. Немає універсальних ’ліків’. Зараз мене затюкають але спробуйте в якості психолога використати ШІ. Мені допомагає. Але якщо GPT то не голосову модель, вона абсолютно недолуга, а ту якій писати потрібно. З Гроком можна поговорити. Головне задайте йому промт: я маю проблему, допоможи мені в її вирішенні, розмірковуй як психолог, спираючись на відомий досвід і наукові дослідження в цій області. З ШІ-шок в якості психолога дійсно є толк. Як мінімум вони не знецінять ваші почуття і не напишуть як деякі тут коментатори ’як не хочете дихати то може й не треба’. Тримайтеся, все проходить, пройде і це. Обіймаю.
PS. Згадала що в Грока згори є навіть режим ’Психолог’. Діпсік толковий теж, але йому тільки писати можна.
Дайте вподобайок• 24 августа в 23:01
Ответ дляЗалізна пані
Його запої періодичні
Так а за чим ви страждаєте?
Жерица ночи• 24 августа в 23:01
Ответ дляЗалізна пані
Я та сама жінка, яка розлучилася через алкоголізм колишнього чоловіка із дитиною маленькою, лише б дитя не росло в подібному середовищі. Ви зараз спробували себе пожаліти, переключивши увагу на те що «вас не розуміють, таке ніхто не проходив …ну і все в такому дусі». Проходили. Дослухайтеся до порад, якщо хочете реально полегшити свій біль. Вони допомогли мені у свій час.
мимАпроходила• 24 августа в 23:04
Ответ дляПаспортний стіл
Кто рано? Мужчины может, алкоголики женщины живут долго, лично знаю таких
Паспортний стіл• 24 августа в 23:06
Ответ дляЗалізна пані
Дякую
Я просто хочу спокою
Бажання змінюються. Живіть так, як хочеться зараз.
У мене батько був алкоголіком, мати все життя мучилась. Я трохи доросліша питала, чому вона з ним, вона не знала, не було сили піти. Так і обслуговувала його до смерті. А в свої 62 поховала його і відділила біля могили місце для себе. Вже немає бажання влаштовувати життя. А в 40 ще можете відчути сили на це згодом.
Знайдіть поки що нове захоплення. Щось дуже цікаве для себе.
Плакати - це нормально. Але не жалійте себе, у вас все добре буде.
Гореотума• 24 августа в 23:12
Ответ дляЗалізна пані
Тю, так давно надо было расстаться , и уже б забыли, р чем жалеете,?
Паспортний стіл• 24 августа в 23:13
Ответ длямимАпроходила
Звичайно, це узагальнено. Мій батько помер у 65. Проблеми зі здоровʼям були, як кажуть, по всім фронтам. До лікарні приїхав з одним, помер там через 2 дні від іншого.
У іншого знайомого ноги почали відмовляти у 60, ранкова рвота, що не залежить від того, пив чи ні. Ще у одного цироз і онко після 60-ти.
З жінками прикладів немає.