рукиЖимолости• 25 августа в 11:16

Питання бухгалтерам

Всім привіт. Може хто підкаже кого толкового глянути по останнім змінам в законодавстві? Я після декрету. Розумію, що в процесі роботі вже детально вникатиму в конкретні питання, але хоча б плюс мінус розуміти в яких сферах все як було, а де змінилось. Дякую
Угги в горошек• 25 августа в 11:20
Моисеенко Татьяна, на ютубе она выкладывает все, есть много и бесплатных семинаров
Тримаю свічку• 25 августа в 11:20
по змінам то читайте Податковий кодекс, а так всякі ресурси типу Дебет-кредит і т.д
автор рукиЖимолости • 25 августа в 11:33
Ответ дляУгги в горошек
Дякую!
автор рукиЖимолости • 25 августа в 11:34
Ответ дляТримаю свічку
Оце кодекс якраз і читаю, а хотілось би щось таке узагальнене щоб там і по зарплатам і по військоматам))
ПП-шница• 25 августа в 11:46
Ответ длярукиЖимолости
По зарплаті змінився тільки ВЗ, став 5%.
Дати здачі звітів не змінилися, інші податки теж.
ПП-шница• 25 августа в 11:52
Підпишіться на бухгрупи, наприклад в фейсбуці, тей же дебеткредит, або інші, будете читати і вивчати заодно зміни)
Я_не_аноним_100%• 25 августа в 12:54
Ответ дляПП-шница
отчет по ЕСВ стал месячным, вместо квартального
ПП-шница• 25 августа в 14:52
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Він до квартального і був місячним), тут дивлячись який відрізок часу пройшов. Але був тільки ЄСВ, без Дф
автор рукиЖимолости • 25 августа в 15:14
Ответ дляПП-шница
Та якраз три роки 22-25рр. Тоді був квартальний, а це знов місячний. І бачу в лікарняних і компенсаціях відпусток зміни, коротше швидко розібратись не вийде)
Korovka33• 11 сентября в 19:10
Удалено администрацией...