Вчителька з мікрорайону• 25 августа в 11:28

Хто користувався? TIGI After Party Super Smoothing Cream

Чи дійсно допомагає і волосся не стирчить як солома?
Электричка• 25 августа в 11:29
Если бы не раздел косметика, первая мысль: красивенький цюцюркодрюкатель
Тундиринда• 25 августа в 11:30
Я раньше часто брала, использовала как термозащиту, особой гладкости не замечала. Просто напитанные волосы, которые легко расчесать
Я погнала• 25 августа в 11:32
Так, мені допомагає. На майже сухе наношу, і витягую щіткою з феном.
Заздрість то погано• 25 августа в 11:32
Ответ дляЭлектричка
+1000
Ждушечка• 25 августа в 11:34
Ответ дляЭлектричка
Саме такі асоціації і в мене)) Викинула, нічого він не робить, лише волосся бруднить. Наче голову і не мив.
Вишня на торті• 25 августа в 11:52
ну почему у них такие формы? у них все средства хорошие
Бензопирен• 25 августа в 12:00
Боже, зашла мельком глянула, что мне почудилось, не буду говорить 🤣
Да Щас же• 25 августа в 13:36
В мене є, користуємося разом з донькою. Засіб гарний, ще в них є інший, забула як називається, то теж непоганий. Мені всі їх засоби для укладання подобаються, а от шампуні і кондиціонери ні
Грушки-яблочки• 26 августа в 08:19
Взагалі ні про що, такі відгуки були, а по факту тільки в смітник його можна.