Барвіночка• 25 августа в 11:42

Чорноморськ. Чи варто їхати у вересні?

Щойно звідти. Дуже сподобався відпочинок. Море тепле і блакитне, тихо, тривог майже не було. Хочу знову туди, але чи буде тепле море? Хоча б 18-20 градусів? І хто знає, видові панорамні квартири лише у новобудовах на Хантандзе? Жили в Оптімі за 9000 грн в день, але вдруге не вийде там жити, там буде 6600 грн у вересні. Може є місцеві?
Гуляю босоніж• 25 августа в 13:27
Уж лучше в Одессу тогда. Но скорее всего, будет уже прохладно.
А ещё лучше в Европу взять тур или самой поехать, дешевле и интереснее будет
Гуляю босоніж• 25 августа в 13:31
В июле отдыхали в Албании, 6 человек , огромные, отличные апартаменты больше 100 квадратов, за 8 ночей 1000 евро.
И на голову ничего не летело.
А Одесса и Черноморск оторваны от реальности
Джинци на Флісі• 25 августа в 14:09
Сейчас в Черноморске апвелинг, это на пару дней, море очень холодное.
В сентябре бы не рискнула, погода может быть очень нефонтан. Разве что ехать спонтанно, зная ближайший прогноз.
9000 это конечно лихо, нам так не жить. Снимали в июле квартиру за 1000)
Тільки не про гроші• 25 августа в 15:40
Я в жовтні їздила, але не плануючи. Як температура досягла 27 градусів, купила квитки і ми поїхали. Купалися. Море 21, повітря 30.
автор Барвіночка • 25 августа в 15:45
Ответ дляГуляю босоніж
Сколько вас было человек за 9000? Это всё включено?
У меня шок
Там багатоповерховий готель весь завантажений, місць немає, є ще дорожчі номери. У нас був суперіор. 2 особи. Там дуже багато відпочиваючих. Який шок?
автор Барвіночка • 25 августа в 15:51
Ответ дляДжинци на Флісі
Квартира за 1000 це не перша лінія, без ремонту. Плюс у вас ще витрати на харчування і занурення у побут ( купи продукти, приготуй, помий). Це інша категорія відпочинку та інша якість перезавантаження.
автор Барвіночка • 25 августа в 15:53
Ответ дляТільки не про гроші
Супер пупер молодчина! Перед зимою оздоровитись це круто🫠 А житло здають подобово?
автор Барвіночка • 25 августа в 15:55
Ответ дляГуляю босоніж
И на голову ничего не летело.
Як ви їхали до Албанії? Скільки днів в дорозі?
Тільки не про гроші• 25 августа в 16:00
Ответ дляБарвіночка
Так, шукала на гуглокартах і на олкс. Ще й не всі були вільні. Але тоді реально бабине літо таке кайфове було, в 20-х числах. Не я одна така була)) Це ще й пора для рибалок, всі пляжі в вудках та спінінгах. То ходили аж на оксамитовий, там хоч місце було і не боялися, що гачок зловимо
Гуляю босоніж• 25 августа в 16:14
Ответ дляБарвіночка
На автомобілі через Румунію, Болгарію, Грецію. Пару днів всього, зупинялися на ночівлю в Болгарії.
В Греції також прогулялися по набережній в Салоніках.
На кордоні з Румунією дуже швидко пройшли, черга мінімальна.
Джинци на Флісі• 25 августа в 19:59
Ответ дляБарвіночка
Ну зрозуміло, що не 9000)
Нам цієї суму вистачило на проїзд і аренду на тиждень)